Zapytanie ofertowe
Dobrze trafiłeś! Skontaktujemy się z Tobą i omówimy potrzeby Twojego hotelu.
* pola wymagane
Zaznacz obszary, które Cię interesują:
Profitroom Booking Engine
Profitroom Channel Manager
Profitroom Websites
Profitroom Marketing Services
Social WiFi
Profitroom CRM
BĄDŹ NA BIEŻĄCO z naszymi nowościami
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje od Profitroom. Spokojnie, nie spamujemy! ;)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu mailowego w celach marketingowych
+48 61 840 23 80
Poznaj Profitroom CRM
i zwiększ sprzedaż swojego hotelu!
Dowiedz się więcej

System rezerwacji

Profitroom Booking Engine

Prosta droga Gościa do rezerwacji w Twoim obiekcie

Profitroom Booking Engine to system rezerwacji online, który umożliwia sprzedaż pokoi i pakietów bezpośrednio poprzez strony www obiektów hotelarskich. Wykorzystanie intuicyjnego, responsywnego i w pełni użytecznego interfejsu narzędzia przekłada się na wzrost rezerwacji bezpośrednich na wszystkich typach urządzeń. Nasz produkt może być połączny z dowolnym channel managerem, systemem klasy PMS czy platformą metasearch (np. Google Hotel Ads, TripAdvisor) i różnymi systemami analitycznymi. Gwarantujemy najwyższą konwersję wśród wszystkich systemów rezerwacji dostępnych na rynku!

Najwyższa efektywność

Kompleksowy, lecz prosty w użyciu interfejs

Prezentacja pokoi

Szybkie porównanie i łatwy wybór

Proste, intuicyjne przeglądanie i porównywanie pokoi, apartamentów i aranżacji dostępnych w wybranym terminie. Rozwijany widok cen i atrybutów zakwaterowania, a także ofert, w których dany pokój jest dostępny. Możliwość zarezerwowania wielu pokoi naraz.

Prezentacja ofert

Efektownie i efektywnie!

Czytelna prezentacja cech oferty ułatwia gościom wybór najlepszego dla nich wariantu. Gdy ofert jest wiele, użyteczną funkcją jest filtrowanie po kategorii oraz możliwość łączenia ofert.

Landing page oferty

Wysoka efektywność sprzedaży

System Profitroom Booking Engine automatycznie generuje skuteczne strony docelowe z efektowną prezentacją opisu i zdjęć oferty oraz specjalną wersją systemu rezerwacji online. Ten mechanizm umożliwia zwiększenie efektywności sprzedażowej każdej strony internetowej hotelu, dzięki możliwości precyzyjnego kierowania ruchu na konkretne oferty.

PEŁNA ANALITYKA

Analiza Rate Parity
Analiza Rate Parity
Analiza konwersji Google eCommerce Analytics
Analiza konwersji Google eCommerce Analytics
Analiza użytkowników w trybie rzeczywistym
Analiza użytkowników w trybie rzeczywistym

WSPÓLNY CEL: SIMPLY MORE BOOKINGS

Podczas gdy inne systemy rezerwacji online naliczają stałe kwoty, w Profitroom preferujemy opłatę za sukces - czyli faktycznie zrealizowaną sprzedaż. To motywuje nas do stałego ulepszania systemu. Tego oczekują od nas hotelarze i to właśnie najbardziej doceniają.

Marcin Dragan, Managing Director

Rozwiązania mobilne

Responsywny interfejs dotykowy

  • PC i laptopy
  • Wszystkie tablety
  • Wszystkie telefony

Interfejs systemu rezerwacyjnego Profitroom Booking Engine jest w pełni responsywny, dzięki czemu wygląda doskonale i zachowuje czytelność, niezależnie od rozdzielczości i proporcji ekranu. Elementy interfejsu są dotykowe, a ich wielkość pozwala na bezproblemową obsługę na dowolnego typu urządzeniach.

Intuicyjność
Mobile friendly
Interfejs dotykowy
Szybkość działania
Obsługa wideo
Wsparcie multimediów
Automatyczne wykrywanie mobile
Integracja z Google Analytics
Błyskawiczny czas realizacji

Wyjątkowe właściwości

Unikalne rozwiązania systemu rezerwacyjnego Profitroom Booking Engine

Łączenie ofert

Większa sprzedaż

Wiele ofert specjalnych i pakietów posiada ograniczenia czasowe, które ograniczają gościom pobyty dłuższe niż określone w pakiecie. System Profitroom Booking Engine umożliwia łączenie ofert specjalnych i standardowych, nawet na innych warunkach, w ramach jednej rezerwacji. Funkcjonalność ta daje gościom większą elastyczność rezerwacji, a hotelom i apartamentom ułatwia i zwiększa sprzedaż.

Widok porównawczy

2 tryby przeglądania

System rezerwacyjny Profitroom Booking Engine pozwala w prosty sposób porównywać oferty i pokoje w formie przejrzystych list z możliwością rozwijania pozycji po więcej informacji, co znacznie przyspiesza podejmowanie decyzji.

Asystent Dostępności

Podpowiedź przy rezerwacji

W przypadku braku dostępnych pokoi system Profitroom Booking Engine spróbuje przekonać gościa do przyjazdu w innym terminie, wyświetlając kalendarz z oznaczeniem wolnych terminów. W przypadku sieci i grup zaprzyjaźnionych hoteli, system może sugerować dostępność pokoi w obiektach partnerskich.

Pełne bezpieczeństwo

Dane osobowe gości są szyfrowane i zgłoszone do rejestru GIODO, a bezpieczeństwo przechowywania kart płatniczych potwierdza certyfikat PCI DSS.

PCI-DSS
SSL
256 bit
GIODO

Używany przez najlepsze hotele

Ponad 3000 hoteli wybrało Profitroom Booking Engine

Nasz system rezerwacyjny jest wykorzystywany przez topowe marki takie jak: PURO, Dr Irena Eris, Bukovina, Arłamów, Metropolitan oraz grupy i sieci hoteli, jak Mercure, BestWestern czy Polish Prestige Hotels. Sprawdź, dlaczego wybrały rozwiązanie od Profitroom i jak na tym skorzystały.

Zapytanie ofertowe
Dobrze trafiłeś! Skontaktujemy się z Tobą i omówimy potrzeby Twojego hotelu.
* pola wymagane
Zaznacz obszary, które Cię interesują:
Profitroom Booking Engine
Profitroom Channel Manager
Profitroom Websites
Profitroom Marketing Services
Social WiFi
Profitroom CRM
facebook
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij