Zapytanie ofertowe
Dobrze trafiłeś! Skontaktujemy się z Tobą i omówimy potrzeby Twojego hotelu.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO z naszymi nowościami
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje od Profitroom. Spokojnie, nie spamujemy! ;)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania informacji o aktualnościach wydarzeniach i promocjach.
Hotel Marketing Conference 2019
Konferencja nie z tej ziemi!
Dowiedz się więcej

Pozycjonowanie Wysokie pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania Google

Porozmawiaj z ekspertem

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie ma na celu zapewnienie widoczności domeny na pierwszej stronie wyników, które pojawiają się w Google. Domena może wyświetlać się nie tylko w TOP10, ale również w mapach, które pozwalają na skuteczną ekspozycję hotelu.

Mamy wspólny cel

Celem działań marketingowych prowadzonych przez Profitroom jest zwiększenie zysków hotelarzy. Założeniem pozycjonowania jest natomiast podniesienie wartości strony w wyszukiwarce Google, zapewnienie widoczności domeny na kluczowe zapytania i jednocześnie zwiększenie liczby rezerwacji dokonanych na stronie www.

Pozyskaj nowych gości za pomocą wyszukiwarki Google

Goście poszukujący hotelu w danej okolicy używają wyszukiwarki Google w celu znalezienia atrakcyjnego miejsca pobytu. Hotele zajmujące najwyższe pozycje w rankingu Google mają największe szanse dotrzeć do tych osób.

Inwestycja poparta szczegółową analizą

Podczas przygotowywania wyceny bierzemy pod uwagę:

  • Obecną wyszukiwalność wybranych słów kluczowych
  • Liczbę użytkowników zainteresowanych Twoją ofertą
  • Zawartość strony
  • Konkurencję w TOP10

Dolina Charlotty

Hotel Dolina Charlotty Resort&Spa rekomenduje usługi świadczone przez firmę Profitroom Sp. z o.o. w zakresie zarówno rozwiązań rezerwacyjnych jak również doradztwa marketingowo-promocyjnego. Proponowane przez Profitroom Sp z o.o. innowacyjne i nieszablonowe rozwiązania pomagają nam skutecznie komunikować się z otoczeniem oraz umacniać na rynku markę Doliny Charlotty Resort&Spa. Firma Profitroom Sp z o.o. to solidny i rzetelny partner zapewniający najwyższe standardy obsługi.

Mirosław Wawrowski, Prezes Zarządu w Dolinie Charlotty

Piwniczna

Pracownicy Profitroom bardzo dobrze wywiązują się z powierzonych im zadań, na podkreślenie zasługuje stabilność personelu, od początku pracujemy z tymi samymi opiekunami, te same osoby zajmują się doradztwem w kwestii kampanii reklamowych oraz prowadzeniem strony www, co pozytywnie wpływa na wzrost sprzedaży w obiekcie (czterokrotny wzrost w ciągu 2 lat). Firma Profitroom stale się rozwija i dąży do doskonalenia świadczonych usług, dlatego z pełnym przekonaniem możemy rekomendować usługi tej firmy innym zainteresowanym klientom.

Marzena Oleś, Menadżer Hotelu Piwniczna

Redyk

Polecam firmę Profitroom jako bardzo kompetentnego i solidnego partnera w prowadzeniu kampanii reklamowych Google Ads. Od czasu nawiązania współpracy zainteresowanie naszą stroną znacząco wzrosło, a to z kolei przełożyło się na ilość dokonywanych rezerwacji. Przygotowanie kampanii poprzedzono wnikliwą analizą naszej oferty, a reklamy zostały skierowane do właściwej grupy odbiorców. Szczerze polecam!

Dyrektor Hotelu Redyk Ski&SPA Resort

Golden Tulip

Współpraca z Profitroom to praca z profesjonalistami, którzy umiejętnie zarządzają naszymi kampaniami w wyszukiwarce Google. Szybkość reakcji, elastyczność oraz opieka dedykowanego specjalisty to trzy najważniejsze wyróżniki współpracy z firmą. Współpraca z Profitroom bezpośrednio przekłada się na sukces sprzedaży oraz zwiększenie rozpoznawalności marki Golden Tulip Gdańsk Residence.

Sales & Marketing Manager w Golden Tulip Gdańsk Residence

IBB Andersia

Firma Profitroom prowadzi nasze kampanie od kilku lat. Efektywnie pozyskujemy wartościowy ruch użytkowników polskich i zagranicznych na naszą stronę www. Skuteczność kampanii jest regularnie mierzona i raportowana. Polecam Profitroom jako partnera w zakresie działań marketingowych!

Marcin Woźniak, Dyrektor hotelu IBB Andersia w Poznaniu

Elite Apartments

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Profitroom w zakresie designu i brandingu naszej marki Elite Apartments. Dzięki ich niebywałej dbałości o detal w projektach nasze logo zyskało nowy, elegancki wizerunek, który idealnie koresponduje z luksusowym designem naszych apartamentów.

Mateusz Osiecki

Artis Loft Hotel

Na rynku jest wielu bardzo dobrych grafików, jednak ich podstawowym problemem jest terminowość. Obsługa graficzna przygotowana przez Profitroom jest lekiem na całe zło. W ciągu 3 miesięcy stworzyliśmy od podstaw ponad 10 projektów, oraz nanieśliśmy poprawki do kolejnych kilku. Przekaz wizualny naszego marketingu zmienił się nie do poznania i w końcu spełnia nasze oczekiwania. Goście bardzo entuzjastycznie reagują na nasz przekaz marketingowy, na co niewątpliwy wpływ ma estetyka projektów przygotowanych przez zespół Profitroom.

Korzyści wynikające z pozycjonowania

Pozycjonowanie oprócz wysokich pozycji w wyszukiwarce Google składa się z wielu działań, które zwiększają ilość rezerwacji!

Wartościowy ruch na stronie

Wartościowy ruch na stronie

Pozycjonowanie określonej liczby słów kluczowych przyczynia się również do zwiększania widoczności domeny na wiele innych fraz. Wysokie pozycje to gwarancja wartościowego ruchu na stronie.

Mierzalne wyniki

Mierzalne wyniki

Regularnie przesyłane raporty to możliwość regularnego sprawdzania wyników pozycjonowania. Pakiet SEO zawiera również zaawansowaną konfigurację Google Analytics, co gwarantuje pomiar ruchu oraz konwersji.

Promocja dodatkowych usług

Promocja dodatkowych usług

Każdy hotel oferuje Gościom dodatkowe formy wypoczynku. Pozycjonowanie umożliwia zwiększenie ilości rezerwacji poprzez promocję dodatkowych atrakcji takich jak basen, spa lub pakiety pobytowe.

Doradztwo specjalistów

Doradztwo specjalistów

Hotelarze korzystający z pozycjonowania mają pewność, że wszelkie zmiany na stronie mogą konsultować ze specjalistami, którzy doradzą najlepsze rozwiązania. Ponadto zawartość domeny jest nieustannie dostosowywana do wymagań wyszukiwarek.

Porozmawiajmy o pozycjonowaniu strony internetowej Twojego hotelu

Zostaw swoje dane - oddzwonimy w ciągu 24h

Zapytanie ofertowe

* pola wymagane

Podziel się ze znajomymi:

facebook
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij