Zapytanie ofertowe
Dobrze trafiłeś! Skontaktujemy się z Tobą i omówimy potrzeby Twojego hotelu.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO z naszymi nowościami
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje od Profitroom. Spokojnie, nie spamujemy! ;)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania informacji o aktualnościach wydarzeniach i promocjach.
Hotel Marketing Conference 2019
Konferencja nie z tej ziemi!
Dowiedz się więcej

Elastyczne formy współpracy Współpracuj na własnych warunkach

Porozmawiaj z ekspertem

Elastyczność przede wszystkim

Boisz się długoterminowych umów? Chciałbyś przetestować kampanię? Z Profitroom Marketing Services nie ma powodów do obaw. Umożliwiamy współpracę na elastycznych warunkach przez cały okres trwania współpracy. Jedna z form rozliczeń jaką proponujemy to prowizja od budżetu reklamowego.

 

Wypróbuj kampanie na dowolny czas

Umożliwiamy prowadzenie kampanii w dowolnym okresie czasu. To Ty decydujesz ile będą trwać działania reklamowe. Dodatkowo w dowolnej chwili możesz wstrzymać reklamy i ponownie je aktywować.

Skaluj budżet według potrzeb

W każdym momencie możemy dostosować wysokość budżetu do sytuacji w obiekcie. Zwiększać i zmniejszać zakres działań tak, aby mieć realny wpływ na sytuację dostępności pokoi i całej sprzedaży.

Zmieniaj strategię działań

Umożliwiamy prowadzenie kampanii w wielu różnych kanałach. Obserwujemy wyniki, analizujemy dane i w oparciu o wnioski na bieżąco optymalizujemy strategię działań, aby skupiać się na działaniach najbardziej konwersyjnych. Zmieniamy formy promocji w trakcie współpracy obserwując rynek i zmieniające się trendy.

Porozmawiajmy o marketingu internetowym dla Twojego hotelu

Zostaw swoje dane - oddzwonimy w ciągu 24h

Zapytanie ofertowe

* pola wymagane

Podziel się ze znajomymi:

facebook
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij