Zapytanie ofertowe
Dobrze trafiłeś! Skontaktujemy się z Tobą i omówimy potrzeby Twojego hotelu.
* pola wymagane
Zaznacz obszary, które Cię interesują:
Profitroom Booking Engine
Profitroom Channel Manager
Profitroom Websites
Profitroom Marketing Services
Social WiFi
Profitroom CRM
BĄDŹ NA BIEŻĄCO z naszymi nowościami
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje od Profitroom. Spokojnie, nie spamujemy! ;)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu mailowego w celach marketingowych
Poznaj Profitroom CRM
i zwiększ sprzedaż swojego hotelu!
Dowiedz się więcej

Marketing hotelu

Maksymalizujemy zyski z działań

Zwiększamy liczbę rezerwacji bezpośrednich, poprawiając widoczność Twojego hotelu w świecie online, łącząc wszystkie informacje o gościach z dynamicznymi reklamami

100% naszych klientów zauważa zwiększenie obłożenia

60% naszych klientów zauważa min. +30% obłożenia

Wykreuj z nami swoją markę i zwiększ zysk

Każdego dnia pracujemy na zwiększenie zysków z rezerwacji bezpośrednich. Odnosimy sukcesy dzięki specjalistycznej wiedzy oraz doświadczeniu.

Przeprowadzonych kampanii AdWords

1200

Przeprowadzonych kampanii AdWords

Wysłanych raportów w ostatnim roku

3000

Wysłanych raportów w ostatnim roku

Wzrostu liczby  klientów w ostatnim roku

100%

Wzrostu liczby klientów w ostatnim roku

Zdobytych certyfikatów Google

20

Zdobytych certyfikatów Google

Dr Irena Eris
Dolina Charlotty
IBB Andersia Hotel
Bukovina Resort
Hotel Moran
Hotel Kossak
CFI Hotels Group
Hotel Senacki
Golden Tulip
REDYK

Wiele sieci marketingowych

Promocja hotelu może przebiegać w różnych kanałach marketingowych. 

Google Adwords

Google Adwords

Zapoznaj się z najpopularniejszą formą reklamy internetowej, która umożliwia docieranie do ogromnej rzeszy odbiorców zainteresowanych zakupem.

Sprawdź szczegóły
Youtube

Youtube

Kampanie reklamowe na najpopularniejszym portalu z filmami i muzyką to niepowtarzalna szansa na duże zasięgi oraz konwersję. 

Sprawdź szczegóły
Facebook Ads

Facebook Ads

Spędzanie czasu na przeglądaniu serwisów społecznościowych to zdecydowanie jedno z ulubionych zajęć większości osób, warto to wykorzystać i rozpocząć promocję na Facebooku. 

Sprawdź szczegóły
Google Hotel Ads

Google Hotel Ads

Atrakcyjne reklamy w Google ułatwiają użytkownikom podejmowanie decyzji o pobycie i jednocześnie kierują ruch na stronę www hotelu, co zwiększa ilość rezerwacji bezpośrednich.

Sprawdź szczegóły
Kampanie Trivago

Kampanie Trivago

Wykorzystywanie potencjału dużych metawyszukiwarek to doskonała szansa sprzedażowa dla hoteli.

Sprawdź szczegóły
Kampanie TripAdvisor

Kampanie TripAdvisor

Wielu Gości dokonuje rezerwacji tylko i wyłącznie po przeczytaniu opinii na temat danego hotelu. Warto zadbać o promocję obiektu w największym portalu z recenzjami. 

Sprawdź szczegóły
Remarketing

Remarketing

Dzięki mechanizmowi remarketingu banery reklamowe podążają za użytkownikami, którzy odwiedzili już Twoją stronę www.

Sprawdź szczegóły
Reklama Gmail

Reklama Gmail

Wyślij swoją ofertę mailem do odpowiedniej grupy targetowej, czyli Twoich potencjalnych gości.

Sprawdź szczegóły

Jak działamy?

Profesjonalne podejcie do tematu AdWords sprawia, że proces tworzenia kampanii dzielimy na kilka etapów.

1 Określanie
celu
2 Dobór form
reklamy
3 Tworzenie
struktury
4 Rozpoczęcie
kampanii
5 Optymalizacja

Dolina Charlotty

Hotel Dolina Charlotty Resort&Spa rekomenduje usługi świadczone przez firmę Profitroom Sp. z o.o. w zakresie zarówno rozwiązań rezerwacyjnych jak również doradztwa marketingowo-promocyjnego. Proponowane przez Profitroom Sp z o.o. innowacyjne i nieszablonowe rozwiązania pomagają nam skutecznie komunikować się z otoczeniem oraz umacniać na rynku markę Doliny Charlotty Resort&Spa. Firma Profitroom Sp z o.o. to solidny i rzetelny partner zapewniający najwyższe standardy obsługi.

Mirosław Wawrowski, Prezes Zarządu w Dolinie Charlotty

Piwniczna

Pracownicy Profitroom bardzo dobrze wywiązują się z powierzonych im zadań, na podkreślenie zasługuje stabilność personelu, od początku pracujemy z tymi samymi opiekunami, te same osoby zajmują się doradztwem w kwestii kampanii reklamowych oraz prowadzeniem strony www, co pozytywnie wpływa na wzrost sprzedaży w obiekcie (czterokrotny wzrost w ciągu 2 lat). Firma Profitroom stale się rozwija i dąży do doskonalenia świadczonych usług, dlatego z pełnym przekonaniem możemy rekomendować usługi tej firmy innym zainteresowanym klientom.

Marzena Oleś, Menadżer Hotelu Piwniczna

Redyk

Polecam firmę Profitroom jako bardzo kompetentnego i solidnego partnera w prowadzeniu kampanii reklamowych AdWords. Od czasu nawiązania współpracy zainteresowanie naszą stroną znacząco wzrosło, a to z kolei przełożyło się na ilość dokonywanych rezerwacji. Przygotowanie kampanii poprzedzono wnikliwą analizą naszej oferty, a reklamy zostały skierowane do właściwej grupy odbiorców. Szczerze polecam!

Dyrektor Hotelu Redyk Ski&SPA Resort

Golden Tulip

Współpraca z Profitroom to praca z profesjonalistami, którzy umiejętnie zarządzają naszymi kampaniami w wyszukiwarce Google. Szybkość reakcji, elastyczność oraz opieka dedykowanego specjalisty to trzy najważniejsze wyróżniki współpracy z firmą. Współpraca z Profitroom bezpośrednio przekłada się na sukces sprzedaży oraz zwiększenie rozpoznawalności marki Golden Tulip Gdańsk Residence.

Sales & Marketing Manager w Golden Tulip Gdańsk Residence

IBB Andersia

Firma Profitroom prowadzi nasze kampanie od kilku lat. Efektywnie pozyskujemy wartościowy ruch użytkowników polskich i zagranicznych na naszą stronę www. Skuteczność kampanii jest regularnie mierzona i raportowana. Polecam Profitroom jako partnera w zakresie działań marketingowych!

Marcin Woźniak, Dyrektor hotelu IBB Andersia w Poznaniu

Silny zespół znający potrzeby klienta

Poznaj profesjonalistów dbających o każdy szczegół w procesie tworzenia strategii marketingowej dla hoteli

Karolina Antonowicz

Karolina Antonowicz

Customer Success Director

Karolina jako Customer Success Director zarządza zespołem marketingu i revenue. Jako osoba uwielbiająca pracę opartą na liczbach o analitycznym umyśle nie przepuści okazji, żeby zwiększyć zyski hoteli szukając nowych możliwości sprzedaży.
Energii dodają jej otaczający ludzie, których nieustannie zaraża swoim uśmiechem i powerem. Chwilę wytchnienia od spraw zawodowych znajduje na rodzinnych wyprawach rowerowych oraz podczas przesadzania i pielęgnacji kwiatów w ogrodzie.

Milena Bręczewska

Milena Bręczewska

Marketing Specialist Team Leader

Milena jako Marketing Specialist Team Leader czuwa nad najwyższą jakością kampanii prowadzonych przez zespół marketingu. Z natury jest wulkanem energii, więc realizuje się biegając maratony i trenując na siłowni. Równowagę życiową osiąga, gdy projekty pod jej okiem przynoszą zaskakujące zyski, a aktywność fizyczna uprawiana po godzinach w Profitroom pozwala wyładować nadmiar energii. Ponadto Milena jest pasjonatką dietetyki i świetnym doradcą we wszystkich kwestiach związanych ze zdrowym trybem życia.

Certyfikaty Google AdWords: Reklama w sieci wyszukiwania, Reklama w sieci reklamowej, Reklama wideo, Reklama mobilna.
Certyfikat Google Analytics

Karolina Dziedzic

Karolina Dziedzic

Revenue Managment Team Leader

Karolina spełnia się zawodowo jako i Team Lider zespołu Revenue Managment. W Profitroom dba nie tylko o zwiększanie zysków Hotelarzy, ale również koordynuje pełen energii zespół pasjonatów hotelarstwa.
Prywatnie dąży do perfekcji dbając o oryginalny wystrój własnych czterech kątów. Inspiracji podczas aranżowania wnętrz dostarczają liczne podróże i odkrywanie nieprzeciętnej architektury.

Paulina Steklińska

Paulina Steklińska

Junior SEO Specialist

Młodsza specjalistka SEO wspierająca zespół w poprawianiu pozycji hoteli oraz apartamentów w wyszukiwarce Google. W pracy ceni kreatywność i jakościowy kontent, poza nią pasjonuje się sztuką i gra w zespole.

Certyfikaty Google AdWords: Reklama w sieci wyszukiwania  
Certyfikaty szkoleń Sprawny Marketing: SEO Pozycjonowanie Link Building, Optimized Content Marketing

Maria Sieracka

Maria Sieracka

Revenue Specialist

Marysia jest pasjonatką Revenue Marketingu oraz absolwentką kierunku Hospitality Management na Hotelschool The Hague w Holandii. W Profitroom realizuje swoje ambicje zawodowe podczas wspierania hoteli w zwiększaniu zysków z rezerwacji bezpośrednich. Prywatnie kocha praktykować jogę, podróżować po całym świecie oraz grać na pianinie przed mniejszą publicznością.

Damian Mrugas

Damian Mrugas

Data Analyst

Damian dba o wprowadzanie najnowszych rozwiązań analitycznych, które pomagają naszym klientom podejmować ważne, biznesowe decyzje. Pilnuje by dane były rzetelne, a współczynniki konwersji wysokie. Zainteresowanie technologią i kulturą współczesną przekuwa w głębokie insighty, które pozwalają lepiej zrozumieć zachowanie użytkowników w Internecie. Kiedy nie analizuje liczb, tabel i wykresów lubi obejrzeć film na dużym ekranie, zmęczyć się na treningu czy zwiedzać miejsca, w których jeszcze nie był.

Certyfikat Google Analytics

Sara Antoszewicz

Sara Antoszewicz

Revenue Specialist

Sara, w Profitroom zajmuje się doradztwem z zakresu Revenue Marketingu. Jej współpraca z obiektami w całej Polsce polega na wsparciu maksymalizowania zysków ze sprzedaży bezpośredniej.
Współdziałanie z branżą hotelarską nie kończy się na codziennych obowiązkach, ponieważ Sara kocha podróże i poznawanie nowych kultur. Wytrwale uczy się języków obcych, aby odkrywanie świata oraz perfekcja w codziennej pracy były na najwyższym poziomie. Ta dziewczyna nigdy się nie nudzi, aktywnie zaczyna i kończy każdy dzień jeżdżąc rowerem i uprawiając crossfit.

Iza Jaśkowiak

Iza Jaśkowiak

Revenue Specialist

Czujnym okiem śledzi sytuację na rynku hotelarskim. Swoją wiedzą i entuzjazmem chętnie dzieli się z innymi. Zawsze gotowa do pomocy przy optymalizacji sprzedaży bezpośredniej Klientów Profitroom. Po pracy planuje rodzinne podróże w najpiękniejsze zakątki świata, podczas których staje się najlepszym przewodnikiem na świecie.

Joanna Kulesza

Joanna Kulesza

Revenue Specialist

Asia to prawdziwa pasjonatka hotelarstwa i urodzony strateg. Od wielu lat spełnia się zawodowo dbając o zwiększanie zysków w hotelach. Po pracy relaksuje się podczas planowania zawiłych strategii w grach planszowych. Uwielbia również górskie wycieczki, podczas których poszukuje inspiracji do codziennej pracy.

Roksana Kurz

Roksana Kurz

SEO Specialist

Specjalistka SEO, która dba o dobre pozycje obiektów hotelarskich w wyszukiwarce Google. Każdego dnia analizuje zmiany w algorytmach Google i opracowuje strategie SEO wpływające na zwiększenie zysków Hotelarzy. Po pracy przeprowadza liczne eksperymenty kulinarne, tworzy autorską biżuterię, praktykuje jogę, szkoli warsztat pisarski oraz testuje swoje szalone pomysły w internetach.

Umiejętności: Search Engine Optimalization, WordPress, HTML5, Creative Content Marketing, Buzz Marketing.

Katarzyna Łyjak

Katarzyna Łyjak

Marketing Specialist

Kasia jako Marketing Specialist dba o prawidłowe działanie kampanii Adwords klientów Profitroom. Po pracy biega ze swoimi dwoma psami i przeprowadza kulinarne eksperymenty na domownikach. Dla relaksu koloruje mandale i tabelki w Excelu.

Certyfikaty Google AdWords: Reklama w sieci wyszukiwania, Reklama w sieci reklamowej, Reklama mobilna, Reklama w zakupach Google
Certyfikat Google Analytics

 Piotr Bajerlein

Piotr Bajerlein

Marketing Specialist

Piotr w Profitroom odpowiada za optymalizację oraz prowadzenie kampanii marketingowych, które zwiększają sprzedaż bezpośrednią w hotelach. Popołudniami żyje bardzo aktywnie, uprawiając crossfit i grając w koszykówkę. Uwielbia podróżować i odkrywać nowe miejsca. Gdy już znajdzie czas wolny pomiędzy pracą oraz zainteresowaniami, uczy się programowania i czyta książki związane z historią i finansami.

Justyna Zakrzewska

Justyna Zakrzewska

Marketing Specialist

Justyna jako Marketing Specialist zajmuje się rozwijaniem pozytywnych relacji z Klientami, planując i koordynując strategie marketingowe.
Interesuje się odkrywaniem świata, zgłębianiem wiedzy z zakresu przyrządzania przepysznych i wyszukanych dań oraz przygotowywania deserów inspirowanych składnikami z całego świata. Po pracy wspólnie ze swoim Yorkiem wybiera się na długie spacery za miastem, gdzie odnajduje spokój i ciszę.

 

Certyfikaty Google AdWords: Reklama w sieci wyszukiwania, Reklama w sieci reklamowej, Reklama wideo, Reklama mobilna.
Certyfikat Google Analytics

Kuba Zimny

Kuba Zimny

Senior SEO Specialist

Kuba w Profitroom zajmuje się zwiększeniem widoczności stron internetowych w wyszukiwarce Google. Jego kilkuletnie doświadczenie w branży przekłada się na skuteczne pozycjonowanie witryn hoteli i apartamentów. Prywatnie pasjonuje się nie tylko SEO, ale również video marketingiem oraz tworzeniem muzyki.

 

Umiejętności: Search Engine Optimalization, Linkbuilding, Video marketing, WordPress, HTML5, Creative Content Marketing.

Karolina Antonowicz
Milena Bręczewska
Karolina Dziedzic
Paulina Steklińska
Maria Sieracka
Damian Mrugas
Sara Antoszewicz
Iza Jaśkowiak
Joanna Kulesza
Roksana Kurz
Katarzyna Łyjak
 Piotr Bajerlein
Justyna Zakrzewska
Kuba Zimny
Porozmawiajmy o marketingu Twojego hotelu
Zostaw swoje dane - oddzwonimy w ciągu 24h
* pola wymagane

* pola wymagane

facebook
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij