Zapytanie ofertowe
Dobrze trafiłeś! Skontaktujemy się z Tobą i omówimy potrzeby Twojego hotelu.
* pola wymagane
Zaznacz obszary, które Cię interesują:
Profitroom Booking Engine
Profitroom Channel Manager
Profitroom Websites
Profitroom Marketing Services
Profitroom Payments
Profitroom CRM
BĄDŹ NA BIEŻĄCO z naszymi nowościami
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje od Profitroom. Spokojnie, nie spamujemy! ;)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania informacji o aktualnościach wydarzeniach i promocjach.
+48 61 840 23 80

Profitroom CRM

Automatyzacja sprzedaży i marketingu hoteli

Profitroom CRM to unikalny na światową skalę system w pełni dedykowany branży hotelarskiej. Od teraz hotelarze będą mogli jeszcze skuteczniej sprzedawać pokoje i dodatkowo nawiązywać długotrwałe relacje z Gośćmi. System jest w pełni zintegrowany z platformą Suite Profitroom.

Rozwiązanie dedykowane Hotelarzom

Profitroom CRM to więcej niż CRM dla hoteli. Jest to doskonała platforma automatyzująca sprzedaż i marketing, która błyskawicznie zwiększa możliwości Twojego zespołu i pozwala Ci mierzyć jego efektywność.

Waldemar, R&D Director w Profitroom

Baza danych Gości

Profitroom CRM pobiera dane z wielu różnych źródeł i je porządkuje

Profil Gościa

Profitroom CRM uporządkuje dane Twoich Gości w jednym miejscu. Od teraz będziesz miał kontakt do wszystkich w Profitroom CRM, nie ważne czy zadzwonili do hotelu, wysłali maila, dokonali rezerwacji online przez Twoją stronę czy OTAs. Zarządzanie sprzedażą i marketingiem stanie się o wiele łatwiejsze.

Możliwości

Rozwiązanie, którego jeszcze nie było

Możesz tworzyć i wysyłać drogą mailową profesjonalnie wyglądające oferty pobytowe. Dzięki pełnej integracji systemu z Profitroom Booking Engine możesz tworzyć i wysyłać spersonalizowane ofert pobytowe i wyceny oraz tworzyć rezerwacje wstępne. Profitroom CRM oprócz obsługi Gości indywidualnych pozwala również obsługiwać proces wycen pobytów grupowych. Dzięki automatycznemu procesowi tworzenia wiadomości wysłanie oferty do potencjalnego Gościa zajmuje mniej niż minutę, oszczędzając cenny czas pracowników hotelu.

Przebieg sprzedaży

Automatyzacja i skuteczność

Profitroom CRM automatyzuje proces sprzedazy i pomaga personelowi w finalizowaniu rezerwacji. System na bieżąco monitoruje cały proces i potrafi automatycznie wysyłać spersonalizowane przypomnienia o ofercie w imieniu pracowników hotelu.

Automatyzacja komunikacji

Dopasowane i skuteczne komunikaty

Profitroom CRM posiada moduł komunikacyjny, który może automatycznie wysyłać personalizowalne wiadomości bazując na zdarzeniach zarejestrowanych w ich profilach. Wiadomości te wspierają moduły sprzedażowe, oraz obsługują rezerwacje dokonane za pomocą systemu rezerwacyjnego i Channel Managera.

Automatyzacja sprzedaży

Sprawdź jak Profitroom CRM ułatwia proces sprzedaży

Dlaczego warto?

Co wyróżnia system Profitroom CRM?

Zapytanie ofertowe
Dobrze trafiłeś! Skontaktujemy się z Tobą i omówimy potrzeby Twojego hotelu.
* pola wymagane
Zaznacz obszary, które Cię interesują:
Profitroom Booking Engine
Profitroom Channel Manager
Profitroom Websites
Profitroom Marketing Services
Profitroom Payments
Profitroom CRM
facebook
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij