Zapytanie ofertowe
Dobrze trafiłeś! Skontaktujemy się z Tobą i omówimy potrzeby Twojego hotelu.
* pola wymagane
Zaznacz obszary, które Cię interesują:
Profitroom Booking Engine
Profitroom Channel Manager
Profitroom Websites
Profitroom Marketing Services
Profitroom Payments
Profitroom CRM
BĄDŹ NA BIEŻĄCO z naszymi nowościami
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje od Profitroom. Spokojnie, nie spamujemy! ;)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania informacji o aktualnościach wydarzeniach i promocjach.
+48 61 840 23 80
Hotel Marketing Conference 2019
Konferencja nie z tej ziemi!
Dowiedz się więcej
Kilka słów na wagę złota

Referencje

Kilka słów na wagę złota

Poniżej prezentujemy referencje wybranych firm, które już skorzystały z naszego doświadczenia:

Z firmą Profitroom rozpoczęliśmy współpracę w 2010 roku w zakresie dostarczania narzędzi oraz usług do obsługi strony internetowej oraz funkcjonowania systemu rezerwacyjnego. Korzystamy z Profitroom Booking Engine, Profitroom Channel Managera, a także pozycjonowania usług (SEO). W lipcu 2018 została uruchomiona kolejna odsłona strony internetowej, która spełniła nasze oczekiwania oraz w sposób profesjonalny prezentuje naszą markę. Projekt cechuje atrakcyjny design i nowoczesna technologia.

Cenimy sobie długoletnią współpracę. Polecamy Profitroom jako Partnera biznesowego.

Wojciech Sporek, Hotele SPA Dr Irena Eris

Z firmą Profitroom pracujemy od wielu lat i ponownie zdecydowaliśmy się powierzyć im projekt nowej strony. To nie lada wyzwanie ponieważ specyfika obiektu wymagała w wielu aspektach indywidualnego podejścia, zrozumienia specyfiki resortu i pełnego zaangażowania ze strony zespołu Profitroom. Oprócz wykorzystania nowych trendów, łatwości nawigacji, intuicyjności obsługi i przejrzystości graficznej projektu celem było ułatwienie i uproszczenie procesu dokonywania rezerwacji i wzrost sprzedaży, zwłaszcza z poziomu urządzeń mobilnych.

Profesjonalne podejście i wiedza ekipy Profitroom pomogły nam zbudować sprawne narzędzie wizerunkowo-sprzedażowe. Naszą współpracę rozszerzyliśmy o pakiet Performance marketingu oferujące profesjonalne doradztwo z zakresu marketingowo-sprzedażowego, które wraz z nowatorskim projektem strony pozwala realizować założene cele. Dzięki ścisłej współpracy i zaufaniu efekty przerosły oczekiwania. W pierwszych 3 miesiącach od uruchomienia nowej strony wartość rezerwacji z Booking Engine wzrosła średnio o 112%.

Katarzyna Ścisłowicz-Opalska, Nosalowy Dwór

“Pasja do tworzenia projektów na najwyższym poziomie, dbałość o szczegóły, o wyjątkowy design oraz o nowoczesne narzędzia to coś co połączyło markę Baltin z Profitroom. Profitroom to firma, która doskonale rozumie naszą branżę oraz posiada nowatorskie rozwiązania technologiczne, które pozwoliły nam osiągnąć sukces w stworzeniu wyjątkowej strony internetowej.

Wysoko mierzymy i nasze oczekiwania - również co do wyników sprzedażowych zostały spełnione. Od początku korzystamy z rozwiązań, takich jak Booking Engine oraz Channel Manager, co znacząco zwiększyło ilość rezerwacji włanych w naszych obiektach.

Dużym atutem jest stały zespół i dedykowany opiekun, z którym mamy miły kontakt i otrzymujemy fachowe wsparcie. Kompleksowa obsługa daje nam komfort i wygodę”

Remigiusz Rejniak, Hotel Baltin

Podjęliśmy współpracę z Profitroom w lutym 2018 r. i od samego początku jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy oraz kompleksowości dostarczonych rozwiązań. Posiadamy stronę internetową stworzoną przez Profitroom oraz narzędzia ułatwiające codzienną pracę hotelu jak Profitroom Booking Engine i Profitroom Channel Manager. Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów i usług, firma Profitroom jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego obiektu. W naszym przypadku, całość wdrożonych rozwiązań pozwoliła między innymi na zwiększenie ilości rezerwacji bezpośrednich o 11%. Dodatkowo, dużym atutem firmy jest merytoryczne wsparcie ekspertów oraz pomoc techniczna z bardzo szybkim czasem reakcji. Zgodnie z powyższym, z przyjemnością możemy zarekomendować Profitroom jako godnego polecenia Partnera biznesowego.

Anna Gojżewska, Hotel & Medi-SPA Biały Kamień 

 

“Strona internetowa, którą wykonał dla nas zespół Profitroom urzeka swoim designem i nowoczesnymi rozwiązaniami, a także w 100% oddaje charakter naszego obiektu. Jesteśmy także bardzo zadowoleni z konwersji, jaką udało się uzyskać w systemie rezerwacji. Zespół Profitroom tworzą bardzo kompetentni i profesjonalni pracownicy, dlatego z całego serca polecamy współpracę z tą firmą.”

Magdalena Hoffmann, Copernicus Toruń Hotel

 

 

“Hotel Dolina Charlotty Resort&Spa rekomenduje usługi świadczone przez firmę Profitroom w zakresie zarówno rozwiązań rezerwacyjnych, jak również doradztwa marketingowo-promocyjnego. Proponowane przez firmę Profitroom innowacyjne i nieszablonowe rozwiązania pomagają nam skutecznie komunikować się z otoczeniem oraz umacniać na rynku naszą markę. Firma Profitroom to solidny i rzetelny partner zapewniający najwyższe standardy obsługi.”

Mirosław Wawrowski, Dolina Charlotty

 

 

“Na podkreślenie zasługuje stabilność personelu. Od początku pracujemy z tymi samymi opiekunami, te same osoby zajmują się doradztwem w kwestii kampanii reklamowych oraz prowadzenia strony www, co pozytywnie wpływa na wzrost sprzedaży w obiekcie (czterokrotny wzrost w ciągu 2 lat). Firma Profitroom stale się rozwija i dąży do doskonalenia świadczonych usług, dlatego z pełnym przekonaniem możemy rekomendować usługi tej firmy innym zainteresowanym klientom.”

Marzena Oleś, Hotel Piwniczna

"Współpraca z Profitroom to praca z profesjonalistami, którzy umiejętnie zarządzają naszymi kampaniami w wyszukiwarce Google. Szybkość reakcji, elastyczność oraz opieka dedykowanego specjalisty to trzy najważniejsze wyróżniki współpracy z tą firmą. Współpraca z Profitroom bezpośrednio przekłada się na sukces sprzedaży oraz zwiększenie rozpoznawalności naszej marki."

Andrzej Pogorzała, Golden Tulip Gdańsk Residence

“Współpraca z Profitroom zaowocowała oddaniem bardzo nowoczesnej oraz nastawionej na sprzedaż strony internetowej. System Upper BE na tle swojego poprzednika znacznie podniósł konwersję oraz ułatwił nam pracę. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom firmy Profitroom możemy w pełni przedstawić potencjał naszego obiektu, oraz skutecznie zachęcić do skorzystania z naszych usług. Polecam Profitroom jako pewnego i zaangażowanego Partnera.”

Tomasz Rybaczek, Artis Loft Hotel

 

“Niesamowity rozwój, jaki towarzyszył firmie Profitroom na przestrzeni kilku lat (współpracy) jest skutkiem dostarczania narzędzi na wysokim poziomie i jednocześnie dostosowywania ich do potrzeb każdego obiektu oraz do najnowszych trendów marketingowych oraz sprzedażowych. Jednolity i czytelny system do zarządzania oraz revenue management’u oszczędza nie tylko czas ale i pieniądze, że nie wspomnę o wyjątkowym doradztwie w zakresie revenue i wsparciu marketingowym. Wiem z doświadczenia, że proponowane rozwiązania Profitroom sprawdzą się zarówno w hotelu miejskim jak również w kameralnym obiekcie SPA.”

Magdalena Socha, Arche Hotel Częstochowa

 

 

“Smart Hotel współpracuje z firmą Profitroom od 2017 roku. Zaproponowane i wdrożone rozwiązania, takie jak Booking Engine oraz Channel Manager znacząco zwiększyły ilość rezerwacji bezpośrednich w naszych obiektach, jak również pozwoliły na poszerzenie zasięgu sprzedaży naszych usług. Funkcjonalność wdrożonych przez Profitroom systemów pozwoliła na bardziej efektywne zarządzanie cenami oraz lepszą ich kontrolę. Zaproponowane i dostarczone rozwiązania i technologie w pełni odpowiadają naszym oczekiwaniom zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności. Realizacja założonego harmonogramu wdrożeń poszczególnych rozwiązań przebiegała w sposób profesjonalny oraz terminowy.”

Łukasz Kucharski, Smart Hotel 

 

“Z przyjemnością informuję, że firma Mazurski Raj sp. z o.o. współpracuje z firmą Profitroom sp. z o.o., z siedzibą ul. Roosevelta 9/3, 60-829 Poznań. Współpraca rozpoczęła się 15.12.2014 r. i na chwilę obecną trwa ze względu na zadowolenie naszej Spółki.

W ramach zawartych umów firma realizuje:

  • wykonanie strony internetowej dla Hotelu
  • udostępnianie Hotelowi systemów Booking Engine i Channel Manager
  • udostępnianie Hotelowi systemu CRM

Z perspektywy nabywcy ważną zaletą jest dostosowanie oferty do potrzeb kontrahenta. Atutem firmy jest wiedza, doświadczenie oraz znajomość wymagań rynku. Oferta Profitroom sp. z o.o. to szeroki wachlarz usług, niezwykle kompletny.

Na wyróżnienie zasługuje krótki czas realizacji zamówień oraz sprawność pomocy technicznej. Ogromnym atutem współpracy pozostaje brak problemu w komunikacji. Firma zatrudnia kompetentny, pomocny personel.”

Angelika Szubierajska, Mazurski Raj

 

Cenimy sobie kompleksowość usług świadczonych przez Profitroom zarówno na polu rozwiązań technologicznych (Profitroom Booking Engine, Channel Manager oraz CRM), jak i rozwiązań doradczych (Revenue Management oraz Marketing Services). We wszystkich aspektach możemy liczyć na profesjonalne wsparcie, wiedzę branżową oraz szybką reakcję. Uzupełnieniem rozwiązań jest prosprzedażowa strona internetowa, która ułatwia naszym Gościom rezerwację.

Na szczególną uwagę zasługuje Profitroom CRM, który pomaga nam w automatycznym zbieraniu bazy danych o gościach ze zgodami marketingowymi oraz w odpowiedniej segmentacji i wysyłce newslettera. Moduł kalkulacji usprawnił i przyspieszył proces obsługi Gościa, co przełożyło się na wzrost rezerwacji bezpośrednich, zwiększenie konwersji z zapytań mailowych oraz spowodował większe zadowolenie naszych Gości.

Rekomendujemy współpracę z Profitroom jako profesjonalnym Partnerem biznesowym.”

Łukasz Pawlina, Hotel Number One

 

facebook
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij