Zapytanie ofertowe
Dobrze trafiłeś! Skontaktujemy się z Tobą i omówimy potrzeby Twojego hotelu.
* pola wymagane
Zaznacz obszary, które Cię interesują:
System rezerwacji
Channel Manager
Strony internetowe
Marketing internetowy
Social WiFi
Guest Connect CRM
BĄDŹ NA BIEŻĄCO z naszymi nowościami
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje od Profitroom. Spokojnie, nie spamujemy! ;)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu mailowego w celach marketingowych
+48 61 840 23 80
Poznaj Guest Connect CRM
i zwiększ sprzedaż swojego hotelu!
Dowiedz się więcej

Marketing Team Leader/ Manager

Pomóż nam współtworzyć globalną markę

Profitroom to marka B2B o doskonałej reputacji w niszy systemów rezerwacji online. W naszym portfolio znajdziesz najlepsze marki hoteli w Polsce (gdzie jesteśmy absolutnym liderem) i kilkunastu innych krajach.

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego marketera, który skoordynuje działania związane z budowaniem marki nowoczesnej firmy oraz promocją jej innowacyjnych produktów na rynku globalnym. Celem działań jest ekspansja na wybranych rynkach poprzez generowania leadów dla działów sprzedaży firmy oraz naszych dystrybutorów. Będziesz odpowiadać za strategię, plany marketingowe oraz ich realizację w ramach powierzonego budżetu. Jeśli masz aspirację by zostać menedżerem zespołu to jest to wymarzona praca dla Ciebie!

CZEŚĆ!

Jestem pomysłodawcą i jednym z założycieli Profitroom. Wcześniej swoją karierę wiązałem z marketingiem oraz internetem. W pewnym momencie zauważyłem, że najfajniej pracuje się z ludźmi z branży hotelarskiej. Dlatego te trzy rzeczy - marketing, hotelarstwo i technologie internetowe stały się DNA naszej organizacji. Pomimo mojej pasji do marketingu, nie jestem w stanie sam koordynować globalnej promocji firmy, dlatego szukam doświadczonego menedżera, który wypozycjonuje markę Profitroom na światowego lidera. Czy Ty nadajesz się do tej misji?

Marcin Dragan, założyciel Profitroom

Zakres obowiązków:

  • Ustalanie strategii z Zarządem
  • Planowanie marketingowe
  • Research rynków docelowych
  • Analiza działań marketingowych konkurencji
  • Koordynacja kampanii brandbuildingowych i sprzedażowych
  • Pomiar efektywności kampanii (przełożenie na sprzedaż)
  • Zarządzanie zespołem

Poznaj Profitroom

Zobacz jak się rozwijamy

2000+ Hoteli

Z CAŁEGO ŚWIATA

Dzięki naszym specjalistom w Polsce oraz oddziałom zagranicznym, obsługujemy już ponad 2000 obiektów w różnych zakątkach świata. W ostatnim czasie szczególnie prężnie rozwijana jest współpraca zagraniczna z Partnerami w takich krajach jak Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Czechy czy Słowacja.

Poszukiwane kompetencje:

  • Doświadczenie w budowaniu marek B2B
  • Doświadczenie w content marketingu
  • Znajomość marketingu online, narzędzi SM/Analytics,AdWords/MA/CRM
  • Język angielski min. C1
  • Kreatywność i wyczucie estetyczne
  • Znajomość branży hotelarskiej oraz systemów rezerwacji będzie olbrzymim atutem
  • Rozumienie marketingu produktów cloudowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość mechanizmów sprzedaży przez dystrybutorów, modeli franchyzowych itp.
  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Super ciekawa praca związana z rozwojem innowacyjnej marki B2B
  • Możliwość rozwoju menedżerskiego oraz specjalistycznego
  • Umowa o pracę lub B2B, w zależności od preferencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Różnorodne szkolenia
  • Przyjazna atmosfera w profesjonalnym zespole
  • Biuro zlokalizowane w samym centrum Poznania
  • Dopłaty do kart MultiSport Plus, kursy językowe i inne benefity

Spełniasz przedstawione wyżej wymagania i chcesz dowiedzieć się więcej? Umówmy się na spotkanie i przy kawie omówmy wszystkie szczegóły. Zapraszam!

W tym celu skontaktuj się z Marcinem: marcin.buszewicz@profitroom.com i umówmy spotkanie. Możesz też wypełnić formularz.

Marcin Dragan, założyciel Profitroom

OK, zamknij