Zapytanie ofertowe
Dobrze trafiłeś! Skontaktujemy się z Tobą i omówimy potrzeby Twojego hotelu.
* pola wymagane
Zaznacz obszary, które Cię interesują:
Profitroom Booking Engine
Profitroom Channel Manager
Profitroom Websites
Profitroom Marketing Services
Profitroom Payments
Profitroom CRM
BĄDŹ NA BIEŻĄCO z naszymi nowościami
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje od Profitroom. Spokojnie, nie spamujemy! ;)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania informacji o aktualnościach wydarzeniach i promocjach.
+48 61 840 23 80
Hotel Marketing Conference 2019
Konferencja nie z tej ziemi!
Dowiedz się więcej

O firmie

Witamy w Profitroom! Miło Cię tu widzieć ;)

Simply more bookings

zysk Hotelarzy naszym głównym celem

  • Technologia. Profitroom jest liderem wśród dostawców technologii rezerwacyjnej dla hoteli i apartamentów. W ofercie firmy znajduje się system rezerwacyjny Profitroom Booking Engine umożliwiający przyjmowanie rezerwacji bezpośrednich poprzez stronę www i Profitroom Channel Manager pozwalający na koordynację całkowitej sprzedaży Hotelu, a także inne narzędzia wspierające marketing i sprzedaż obiektów hotelarskich.
  • Marketing. Od samego początku działamy także jako agencja marketingowa, która dzięki specjalizacji w hotelarstwie lepiej rozumie model biznesowy Hoteli i Apartamentów. Doradzamy jak wybrać najbardziej efektywne kanały komunikacji z Gośćmi i formułować przekaz, aby uzyskać optymalne efekty prowadzonych kampanii marketingowych.
  • Design. Finezja sprzedaży to również przemyślane i efektowne opakowanie produktu. Najważniejszym kanałem marketingowym Twojego obiektu jest właśnie jego strona internetowa. W Profitroom pasjonujemy się projektowaniem efektywnych sprzedażowo stron rezerwacyjnych. Nasz design został wielokrotnie nagrodzony na międzynarodowych konkursach.

Wszystkie nasze usługi i produkty mają ten sam cel - zadowolenie klienta z wyników działań. Zadowolonych 3500 klientów to najlepsze potwierdzenie jakości naszej pracy. Dziękujemy!

Zwiększamy zyski Hoteli

Od samego początku misją firmy jest zwiększanie zysków Hotelarzy. Jesteśmy wierni tej zasadzie, dlatego konsekwentnie zwiększamy przychody i ograniczamy koszty funkcjonowania obiektów hotelarskich.

Profitroom tworzą osoby, dla których praca jest także pasją, dlatego z dużym zaangażowaniem pracujemy na wspólny sukces.

Krzysztof Grzęda, Prezes Zarządu

3500+ Hoteli

Z CAŁEGO ŚWIATA

Profitroom jest w 100% polską firmą, która w wielu obszarach wspiera działalność Hotelarzy. W ostatnich latach firma zyskała zaufanie większości cenionych marek hoteli niezależnych, różnorakich apartamentów, najlepszych stowarzyszeń i grup marketingowych. Obecnie, dzięki specjalistom w Polsce oraz oddziałowi zagranicznemu w Niemczech, nasza firma obsługuje już ponad 3500 obiektów w różnych zakątkach świata.

1000+ stron www

Profitroom słynie z najwyższej jakości usług, realizowanych przez specjalistów rozumiejących specyfikę rynku hotelarskiego.

Unikalna kreacja to nie wszystko. Szczycimy się tym, że tworzymy także najbardziej zaawansowane technologicznie strony hotelowe na świecie, co potwierdza szereg zdobytych przez nas nagród.

150+ Partnerów

Przez lata Profitroom wytworzył sieć partnerskich powiązań z wieloma dostawcami IT w Polsce oraz liderami branży na całym świecie.

Jesteśmy certyfikowanym Premier Partnerem Google i posiadamy liczne partnerstwa marketingowe. System rezerwacji Profitroom Booking Engine ma sprawdzone połączenia ze wszystkimi wiodącymi channel managerami i systemami PMS. Profitroom Channel Manager natomiast, posiada certyfikowane połączenia z większością kanałów OTA, takich jak HRS, Expedia, Booking.com oraz z wszystkimi liczącymi się graczami na polskim rynku.

U nas znajdziesz wszystkie niezbędne usługi pod jednym dachem, kompleksowe rozwiązania od jednego dostawcy, który zagwarantuje efektywne współdziałanie wszystkich komponentów.

Nasze produkty powstały dzięki wieloletniej współpracy z setkami ekspertów branży hotelarskiej, dzięki czemu doskonale spełniają specyficzne wymagania i oczekiwania użytkowników. Zdobyte w tym czasie doświadczenie zaowocowało szeregiem prestiżowych nagród doceniających innowacyjność i efektywność naszych rozwiązań!

facebook
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij