Zapytanie ofertowe
Dobrze trafiłeś! Skontaktujemy się z Tobą i omówimy potrzeby Twojego hotelu.
* pola wymagane
Zaznacz obszary, które Cię interesują:
Profitroom Booking Engine
Profitroom Channel Manager
Profitroom Websites
Profitroom Marketing Services
Profitroom Payments
Profitroom CRM
BĄDŹ NA BIEŻĄCO z naszymi nowościami
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje od Profitroom. Spokojnie, nie spamujemy! ;)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania informacji o aktualnościach wydarzeniach i promocjach.
+48 61 840 23 80
Hotel Marketing Conference 2019
Konferencja nie z tej ziemi!
Dowiedz się więcej

Atrakcyjny design i regionalny charakter - Hotel Piwniczna

dla Hotel Piwniczna

Hotel Piwniczna znajduje się w południowo-wschodniej Polsce, w miejscowości Piwniczna-Zdrój, tuż nad rzeką Poprad. Ten zupełnie wyjątkowy obiekt otrzymał wyróżnienie w konkursie Hotel Brand Awards w kategorii Rising Star. 

To całkowicie świeże podejście do hotelarstwa. Bogata oferta atrakcji dla gości, oryginalny design i nieszablonowy pomysł na realizację usług potwierdzają, że Piwniczna zasłużyła sobie na miano Wschodzącej Gwiazdy wśród hoteli.

nowa strona hotelu piwniczna

Do projektowania nowej strony www Hotelu Piwniczna podeszliśmy bardzo kreatywnie. Głównym celem, który wspólnie z hotelem chieliśmy osiągnąć, było oddanie niepowtarzalnego charakteru etnodesign Hotelu Piwniczna i jego pięknego otoczenia. Zarówno strona, jak i hotel pełne są pięknego drewna i dodatków, które czerpią z tamtejszego folkloru. Wszystko opakowane w nowoczesny i przyjazny gościom interfejs.

 

Małgorzata Krajewska, Senior Project Manager

Jak pomogliśmy

W realizacji dla hotelu Piwniczna skupiliśmy się na tym, aby podkreślić jego wyjątkowość. Ciekawy design, rozbudowana oferta atrakcji dla gości oraz nawiązanie do kultury regionu stały się dla nas punktem wyjścia do stworzenia zupełnie nowej strony internetowej obiektu.

Współpraca z hotelem od początku zapowiadała się dobrze - nasze pomysły spotkały się z entuzjazmem właścicielki, a komunikacja pomiędzy Profitroom a Hotelem Piwniczna przebiegała sprawnie i w przyjaznej atmosferze.

 

Główne wyróżniki hotelu:

  • Oryginalny i kolorowy etnodesign
  • Luksusowe wnętrza o wysokim standardzie
  • Bogata oferta spa i biznesowa
  • Liczne eventy i atrakcje dla gości
  • Piękne widoki na rzekę Poprad
  • Widoczne wpływy regionalne kultury łemkowskiej

Galeria

Ciekawa prezentacja zdjęć wnętrz hotelu i okolicy uatrakcyjniła ofertę Hotelu Piwniczna.

Czas na relaks

Bogata oferta zabiegów przeprowadzanych przez specjalistów w strefie SPA hotelu Piwniczna zachęca do zarezerwowania pobytu i skorzystania z tej formy relaks.

Opinie

Specjalnie dla Hotelu Piwniczna przygotowaliśmy moduł opinii, dzięki którym goście mogą wyrazić swoje wrażenia z pobytu i tym samym podzielić się nimi z innymi.

 

Spotkanie z zespołem Profitroom podczas gali wręczania nagród w konkursie HBA 2015 było jak dotąd pierwszym i mam nadzieję nie ostatnim osobistym spotkaniem z członkami zespołu, który z sukcesem pozwolił nam wdrożyć naszą nową stronę www. Po poznaniu 'face-to-face' nasuwa nam się jeden wniosek: Profesjonalizm. To jedno słowo oddaje charakter współpracy oraz relacji biznesowej z Profitroomem. Świetne przygotowanie merytoryczne - rzetelny i aktualny przekaz informacji z branży, dostępność - chęć i zaangażowanie w odpowiedzi na pytania i uwagi po prelekcjach, za którymi widać przyjazne twarze, które łączy pasja poznania i "podania dalej" wiedzy nt. tajników umysłu hotelowych gości ;-) Świetna organizacja oraz smaczne menu podczas konferencji i gali to już przysłowiowa wisienka na torcie.

 

Anna Swoboda, Menedżer ds. komunikacji i PR Hotelu Piwniczna
facebook
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij