Zapytanie ofertowe
Dobrze trafiłeś! Skontaktujemy się z Tobą i omówimy potrzeby Twojego hotelu.
* pola wymagane
Zaznacz obszary, które Cię interesują:
Profitroom Booking Engine
Profitroom Channel Manager
Profitroom Websites
Profitroom Marketing Services
Profitroom Payments
Profitroom CRM
BĄDŹ NA BIEŻĄCO z naszymi nowościami
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje od Profitroom. Spokojnie, nie spamujemy! ;)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania informacji o aktualnościach wydarzeniach i promocjach.
+48 61 840 23 80
Hotel Marketing Conference 2019
Konferencja nie z tej ziemi!
Dowiedz się więcej

Nowoczesna, wielosezonowa witryna sprzedażowa górskiego resortu

dla Hotel Klimczok

Hotel Klimczok położony jest w malowniczym Szczyrku, u stóp szczytu Klimczok. Jest miejscem idealnym na odpoczynek rodzin z dziećmi zarówno w okresie letnim jak i zimowym. Obiekt zapewnia gościom liczne atrakcje, a także oferuje specjalne rozwiązania dopasowane do najmłodszych bywalców. Wyróżnikami Klimczoka są kompleks term, basenów i saun, a także centrum odnowy biologicznej - Salony Piękna i Urody SPA. Klimczok jest też prężnie działającym centrum konferencyjnym, dysponującym dziewięcioma nowoczesnymi salami.

Główne wyróżniki hotelu:

  • malownicze położenie u podnóża góry
  • znakomita oferta dla rodzin z dziećmi
  • obszerny kompleks term i basenów
  • ekskluzywne centrum odnowy biologicznej
  • centrum konferencyjne o wysokim standardzie

Realizacja projektu strony hotelu Klimczok była dla naszego zespołu ciekawym doświadczeniem. Pierwszy raz do projektu podeszliśmy od strony zawartości serwisu. Każda sekcja projektowana była konkretnie pod treści, które na niej umieszczaliśmy. Takie podejście uprościło i zminimalizowało sam design ale efektywność sprzedażowa witryny wskazuje, że dla Hotelu Klimczok był to strzał w dziesiątkę.

Waldemar Antonowicz, R&D Director

PROCES PROJEKTOWANIA

Poznanie potrzeb Klienta to droga do udanego projektu

Przed rozpoczęciem realizacji niezwykle istotny jest dla nas wywiad z Klientem. Briefing w hotelu pozwolił zrozumieć jego model biznesowy, klimat miejsca oraz oczekiwania naszego Klienta. Wieloletnie doświadczenie rynkowe hotelu Klimczok w połączeniu z naszą wiedzą pozwoliło zaprojektować stronę dostarczającą maxiumum informacji w oryginalny i intuicyjny sposób.

DESIGN

Jasność komunikatu & klimat miejsca

Skupiliśmy się na tym, aby strona główna Hotelu już od pierwszego spojrzenia sprawiała wrażenie przejrzystej i prostej w obsłudze, jednocześnie dając poczuć atmosferę tego miejsca. Wysoka jakość designu, detale graficzne i świetnej jakości kod strony widoczne są gołym okiem. Zdjęcia i multimedia umożliwiły nam przeniesienie Gościa do wirtualnego hotelu Klimczok, który kusi wieloma atrakcjami i malowniczym położeniem.

NOWOCZESNE MENU

Wyzwanie mobile first

Nowoczesne menu zaprojektowane w prawej części serwisu sprawiło, iż strona główna skupia uwagę jedynie na najważniejszych elementach sprzedażowych. Wszystkie pozostałe informacje zostały w przystępny sposób ukryte w rozwijanej sekcji “Poznaj hotel”. Menu sprawdza się świetnie również na urządzeniach mobilnych sugerując korzystanie z niego prawym kciukiem dłoni.

SEZONOWOŚĆ STRONY

Projekt przygotowany dla wszystkich pór roku

Umożliwienie zmiany pór roku w serwisie przez Internautę sprawia, iż jego szata graficzna dostosowuje się do klimatu danego sezonu. Dzięki temu Hotel prezentuje Gościom oferte i atrakcje, które hotel przygotował specjalnie na daną porę roku. Przekazanie rzetelnych informacji w połączeniu z oddaniem klimatu planowanego urlopu wpływa prosprzedażowo na zachowania użytkowników.

PREZENTACJA VIDEO

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem wideo, na którym Dyrektor ds. rozwoju firmy Profitroom, Waldemar Antonowicz opowiada o realizacji projektu strony Hotelu Klimczok.

facebook
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij