Zapytanie ofertowe
Dobrze trafiłeś! Skontaktujemy się z Tobą i omówimy potrzeby Twojego hotelu.
* pola wymagane
Zaznacz obszary, które Cię interesują:
Profitroom Booking Engine
Profitroom Channel Manager
Profitroom Websites
Profitroom Marketing Services
Profitroom Payments
Profitroom CRM
BĄDŹ NA BIEŻĄCO z naszymi nowościami
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje od Profitroom. Spokojnie, nie spamujemy! ;)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania informacji o aktualnościach wydarzeniach i promocjach.
+48 61 840 23 80
Hotel Marketing Conference 2019
Konferencja nie z tej ziemi!
Dowiedz się więcej

Luksusowy design i doskonała lokalizacja

dla Hotel Aries

Hotel Aries to nowy, oddany do użytku w 2014 roku obiekt. Ten 4-gwiazdkowy, luksusowy hotel górski powstał w miejscu dawnego Domu Turysty w Zakopanem. Ciekawa architektura, bliskość Krupówek i widok na Tatry to jedynie kilka z wachlarza zalet, jakimi pochwalić się może Hotel Aries. Dzięki usłudze Premium Sport Concierge, której ambasadorem jest Mateusz Kusznierewicz, na gości obiektu czeka mnóstwo atrakcji sportowych. W hotelu znajduje się również 9 gabinetów kosmetycznych Dr Irena Eris Beauty Partner. Restauracja Halka oraz Klub&Bar La Scandale przyciągają miłośników doskonałego jedzenia i zabawy. Na dziedzińcu znajduje się Park Rzeźb, który zapewnia gościom bliski kontakt ze sztuką. 
Hotel Aries to obiekt światowej klasy, idealny dla klientów ceniących luksus i najwyższą jakość usług.

aries nowa strona

Jak pomogliśmy

Dla Hotelu Aries przygotowaliśmy zupełnie nową stronę internetową oraz zintegrowany system rezerwacyjny. Skupiliśmy się na podkreśleniu wyjątkowości tego obiektu, wykorzystując przy tym najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Wyróżniki hotelu:

  • doskonała lokalizacja - centrum Zakopanego
  • niepowtarzalny design
  • bardzo wysoki standard
  • bogata oferta biznesowa, sportowa i wellness
  • w hotelu znajduje się Klub&Bar La Scandale

Od początku niezwykły

Materiał filmowy na stronie głównej zatrzymuje gości na chwilę i skupia uwagę na największych zaletach hotelu - luksusowym designie i doskonałej lokalizacji.

Visual storytelling

Strona główna wykorzystuje visual storytelling - doskonały zabieg marketingowy, stymulujący odbiorcę i wpływający na lepszy odbiór prezentowanych na stronie treści.

Intuicyjne menu

Rozbudowane menu prowadzi do podstron, z których każda to osobny landing page, w optymalny sposób opisujący liczne usługi oferowane przez Hotel Aries.

Opinie

W stronę wkomponowane zostały opinie na temat pobytu w obiekcie - zdanie gości jest bardzo ważne dla Hotelu Aries, który stara się podążać za trendami. Te wypowiedzi stanowią dowód na najwyższy poziom usług świadczonych przez obiekt.

Moduł ofert

Na stronie wyeksponowany został nowoczesny moduł ofert specjalnych. Jego pełna integracja z systemem rezerwacyjnym wpływa nie tylko na estetykę, ale i poprawia współczynnik konwersji strony.

Responsywność

Strona hotelu jest w pełni responsywna i przyjazna dla urządzeń moblinych. Pobyt można zarezerwować z łatwością nawet ze smartfonu czy tabletu.

facebook
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij