Zapytanie ofertowe
Dobrze trafiłeś! Skontaktujemy się z Tobą i omówimy potrzeby Twojego hotelu.
* pola wymagane
Zaznacz obszary, które Cię interesują:
Profitroom Booking Engine
Profitroom Channel Manager
Profitroom Websites
Profitroom Marketing Services
Profitroom Payments
Profitroom CRM
BĄDŹ NA BIEŻĄCO z naszymi nowościami
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje od Profitroom. Spokojnie, nie spamujemy! ;)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania informacji o aktualnościach wydarzeniach i promocjach.
+48 61 840 23 80
Hotel Marketing Conference 2019
Konferencja nie z tej ziemi!
Dowiedz się więcej

Klimatyczny i wciągający serwis internetowy magicznego hotelu 

dla Dolina Charlotty

Dolina Charlotty Resort & SPA to centrum wypoczynkowo-konferencyjne, położone w stylowym obiekcie nad Jeziorem Zamełowskim. Hotel posiada wyjątkowo rozbudowaną ofertę. Oprócz hotelu i balijskiego SPA znajdziemy tam m.in amfiteatr, w którym występowały legendy rocka, jak Carlos Santana, i najbardziej znane kabarety, prawdziwe ZOO, fokarium, a nawet Wodne Safari. Magię tego miejsca dopełnia sceneria jezior, lasów i łąk, na których pasą się konie z tutejszej stadniny. Miejsce polecane wszystkim, którzy poszukują wyjątkowych wrażeń i niezapomnianych przeżyć, a jednocześnie pragną wypocząć w relaksującym otoczeniu.

Główne wyróżniki hotelu:

  • wyjątkowo bogata oferta atrakcji
  • własne zoo i fokarium, balijskie SPA
  • organizacja koncertów i festiwali
  • 1 000 000 m2 powierzchni
  • urokliwe położenie

REVENUE MANAGEMENT

Zwiększanie zysków podstawą współpracy

Z Hotelem Dolina Charlotty współpracujemy również ściśle w zakresie Revenue Mangementu. Nasi Specjaliści stale doradzają rozwiązania mające na celu maksymalizację przychodów. Współczesny Revenue Management jest coraz ściślej związany z eCommerce i marketingiem. Profitroom dostarcza szereg narzędzi oraz wsparcie merytoryczne, by Hotel Dolina Charlotty stale optymalizował przychody i koszty dystrybucji.

CONTENT IS KING

Rozbudowana oferta przekazana w pigułce

Oferta Doliny Charlotty jest niezwykle obszerna. Naszym zadaniem było przekazanie wszystkich informacji potencjalnym Gościom w sposób kompleksowy. Skupiliśmy się nie tylko na treściach strony www, ale przede wszystkim na oddaniu informacji poprzez ikonografikę, atrakcyjne zdjęcia oraz profesjonalne filmy video, dzięki którym bez konieczności wczytywania się w treści Internauta jest w stanie pozyskać informacje o atrakcjach jakie oferuje Hotel.

WIZUALIZACJA

Przekaz video

Na stronie głównej została umieszczona animacja video prezentująca obszerną powierzchnię Doliny Charlotty, a także sam obiekt. Tą samą metodę zastosowaliśmy reklamując najciekawsze atrakcje takie jak fokarium i zoo. Dzięki temu strona www otrzymała nowoczesny charakter, a także spełnia zadanie maksymalizacji przekazu.

INTERAKTYWNA MAPA

Znajdź drogę do celu

Ze względu na bogatą ilość atrakcji postanowiliśmy ułatwić Gościom planowanie pobytu w Dolinie Charlotty. Projekt interaktywnej mapy pokazującej rozmieszczenie atrakcji na powierzchni Doliny Charlotty pozwala nie tylko dowiedzieć się gdzie dokładnie znajduje się dana atrakcja, ale również daje ogląd na całość terenu przedstawiając go w sposób bardzo atrakcyjny.

NOWOCZESNE MENU

Optymalizacja przekazu

Podstron w witrynie Doliny Charlotty jest naprawdę dużo. By ułatwić użytkownikom poruszanie się po tak rozbudowanej stronie zastosowaliśmy nowatorskie menu nawigacyjne. Jest to pełnoekranowe menu zoptymalizowane także pod tablety i obsługę dotykiem.

AKTYWNA PROMOCJA

Droga do intensyfikacji sprzedaży

Aby wpłynąć efektywnie na wyniki sprzedażowe Hotelu Zespół Profitroom świadczy również doradztwo oraz realizację marketingu internetowego dla serwisu. Aktywna promocja poprzez kampanie AdWords: reklamę “Ochrona marki”, reklamę bannerową, remarketing, a także ogólną promocję oferty Hotelu efektywnie zwiększa zainteresowanie ofertą przekładając się na rezerwacje.

facebook
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij