Z widokiem na górskie szczyty -<br>nowa realizacja dla Hotelu Belweder

Hotel Belweder to pięciogwiazdkowy obiekt położony w samym sercu Beskidów, z pięknym widokiem na panoramę gór. To doskonała propozycja dla osób preferujących wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku, w warunkach łączących najwyższy hotelowy standard z pięknem natury. Poprzez wykorzystanie pięknych, dużych zdjęć na nowej stronie WWW obiektu staraliśmy się podkreślić jego niezwykłe położenie .

Pierwszy widok strony głównej, tuż po jej załadowaniu został wyposażony w duży i funkcjonalny panel rezerwacyjny i rotator, przedstawiający oferty specjalne.

Na stronie głównej postanowiliśmy zastosować układ story telling. Jej przewijanie w dół pozwala gościom na zapoznanie się z ofertą Hotelu. Każdy kolejna sekcja strony głównej została przygotowana w formie dużego, atrakcyjnego zdjęcia z możliwością przeczytania krótkiej informacji i przejścia do podstron.

Do prezentacji drugiego poziomu nawigacji zostały wykorzystane zdjęcia, które dopasowaliśmy tematycznie do poszczególnych sekcji.

Na wszystkich podstronach zostały umieszczone bardzo efektowne kafelkowe galerie prezentujące dany fragment oferty obiektu.

Strona jest w pełni responsywną na tabletach oraz posiada dedykowana stronę mobilną w dla pozostałych urządzeń przenośnych. Efekt naszych prac możecie zobaczyć pod adresem: http://www.hotelbelweder.pl/, zapraszamy.