Widoczność w trivago - praktyczne porady

Posiadasz kampanię w trivago, jednak zaobserwowałeś, że Twoi konkurenci są wyżej w wynikach wyszukiwania niż Ty? Czy wiesz, jakie czynniki wpływają na wyższy wynik? Sprawdzałeś, od czego zależy lepsza pozycja na trivago?

Na podstawie rekomendacji trivago podpowiadamy, jak możesz osiągnąć lepszą pozycję, a nawet wyprzedzić konkurencję. Klucz do sukcesu tkwi w wizytówce trivago, a dokładniej - w jej zawartości.

Poniżej kilka praktycznych porad:

Opis

Pamiętaj, aby w opisie zawrzeć informacje o atutach obiektu. Co oferujesz? Czego może nie mieć Twoja konkurencja? Przyciągnij gościa atrakcyjnym opisem, wyróżnij się na tle konkurencji.

Tłumaczenia

Pamiętaj o dodaniu tłumaczeń, dzięki którym masz szansę dotrzeć do jeszcze większego grona odbiorców.

Wybór filtrów

Pamiętaj również o wybraniu odpowiednich kategorii filtrów, które pasują do Twojego obiektu. Dzięki dopasowanym filtrom pomożesz potencjalnym gościom dotrzeć do swojego hotelu.

Zdjęcia

To, że kupujemy oczami, wiemy nie od dziś. Podobnie jest z usługami hotelowymi, dlatego zalecamy dodanie co najmniej 20 dobrej jakości zdjęć. Przedstaw swój obiekt za pomocą obrazu. Z danych trivago wynika, że aż 86% odwiedzających przegląda co najmniej 10 obrazów w galerii. To oznacza, że goście - zanim dokonają rezerwacji - chcą poznać Twój obiekt. Pomóż im poprzez dobrze uzupełnioną galerię.

Monitoruj profil

Dzięki narzędziom dostępnym bezpośrednio w trivago możesz sprawdzać statystyki odwiedzin Twojego profilu. Zapoznaj się z wyświetleniami, kliknięciami, rezerwacjami. Wszystko to pomoże jeszcze efektywniej zoptymalizować Twój content na trivago.

Zachęcamy do sprawdzenia profilu swojego hotelu!

Profitroom a trivago

Hotele posiadające system Profitroom Booking Engine mogą z naszą pomocą uaktywnić połączenie z systemem trivago. Opcję bezpośredniego połączenia oferujemy jako jedyni w Polsce. Mamy doświadczenie w prowadzeniu takich kampanii w obiektach różnego typu, od miejskich, przez hostele, po resorty.

Gdzie można kierować reklamę?

Nie tylko na Polskę! Obecnie trivago umożliwia prowadzenie kampanii na Austrię, Czechy, Danię, Finlandię, Niemcy, Norwegię, Słowację, Szwajcarię, Szwecję i Wielką Brytanię. Lista ta nieustannie się powiększa - a my trzymamy rękę na pulsie!

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

sprzedaz@profitroom.pl