Villa Collis - Luksus na łonie natury

Villa Collis to luksusowy i jednocześnie kameralny obiekt wypoczynkowy położony w leśnej głuszy nad Zalewem Solińskim w Bieszczadach. Możemy w okolicach kompleksu zaznać absolutnej ciszy i spokoju, przechadzać się po górskich szlakach bieszczadzkich, dzikich odmętów. Postanowiliśmy rzucić wszystko i wybrać się w Bieszczady i z ogromną satysfakcją zrealizować projekt strony internetowej hotelu, którego hasło przewodnie to “Luksus na łonie natury”.

Obiekt z południowej Polski posiada bardzo komfortowe i eleganckie pokoje. Kolejnym wyróżnikiem jest świetnie wyposażona strefa SPA w postaci basenu z atrakcjami, sauny, jacuzzi, salonu masażu i tarasu z leżakami z niesamowitym widokiem na góry. Poza tym do dyspozycji gości chcących spędzić aktywnie czas są quady, jeep, skuter śnieżny, łódź motorowa z nagłośnieniem i barkiem, czy rowery do górskich przejażdżek. 

Nowa strona dla Villi Collis podkreślać miała luksusowość obiektu, wysoki standard, eleganckie wnętrza i piękną okolicę. Wyjątkową cechą bieszczadzkiego hotelu, którą również chcieliśmy przedstawić jest jego kameralność (hotel przyjmuje maksymalnie 20 osób). Naszym zadaniem było też przepełnienie strony zewnętrznymi krajobrazami.

Wyzwania:

 • Ukazanie obiektu jako miejsca wyjątkowego ze względu na położenie i otoczenie praktycznie w sercu lasu, tuż nad krystalicznie czystym jeziorem.
 • Wzbudzenie chęci spędzenia wolnego czasu w luksusowym obiekcie jakim jest Villa Collis
 • Villa Collis jako miejsce dla osób chcących odpocząć w ciszy, zrelaksować się w strefie SPA jak i chcących poznać dziką naturę bieszczadzkich gór. 
 • Prezentacja pokoi ukazująca ich przestrzeń, wygodę oraz elegancję

Rozwiązania:

 • Pełnoekranowe video
  W banerze strony umieściliśmy pełnoekranowe video prezentujące doskonale zrealizowane ujęcia okolicy. Film idealnie podkreśla ustronne położenie oraz przepiękną przyrodę, już na wstępie zabierając gościa w bajkową podróż.
 • Czysty design
  Aby podkreślić luksus i wysoki standard obiektu zdecydowaliśmy się postawić  na minimalną liczbę kolorów. Na stronie dominuje elegancka biel i czerń, ożywiona akcentami w kolorze stonowanej zieleni, nawiązującej jednocześnie do logo i malowniczej przyrody, nadal jednak zachowującej stylowy odcień.

  Luksusowość obiektu wyróżniliśmy oryginalnym szeryfem połączonym z odręcznym, eleganckim pismem podkreślającym indywidualny stosunek do klienta.

 • Subtelne animacje budujące klimat, niezakłócające odbioru treści. 

 • Zwiększeniu sprzedaży pokoi ma służyć dobrze wyeksponowany panel rezerwacyjny, który podczas scrollowania strony podąża za użytkownikiem.

 • Na podstronie “Pokoje” aby lepiej podkreślić przestronne wnętrza, ich elegancję oraz różnorodność, postanowiliśmy przedstawić poszczególne typy pokoi jeden pod drugim co pozwoliło nam  na zastosowanie dwa razy większych zdjęć niż zwykle.

 • Na podstronach np. www.villacollis.pl/villa/o-obiekcie klasyczne rozwiązanie z banerem zostało zastąpione galeriami zdjęć przeplatającymi content. Dzięki tej koncepcji witryna internetowa staje się lekka, przejrzysta oraz ciekawa dla gościa.

Technologia:

 • Witryna zbudowana jest z najnowszych wersji technologii tj. HTML5, CSS3, Java Script
 • Stworzona w technice RWD dzięki czemu wygląd i układ strony automatycznie dostosowuje się do rozmiaru okna urządzenia mobilnego

Zobacz jak wygląda nasz projekt www.villacollis.pl/


Magdalena Gawron, Project Manager