Szlachetna Paczka od PROFITROOM

Pragniemy poinformować, że w tym roku nasza firma bierze udział w akcji Szlachetna Paczka. To bardzo fajna inicjatywa, pomagająca potrzebującym rodzinom. Zachęcamy też inne organizacje do zaangażowania.

My wybraliśmy rodzinę z okolic naszego biura, której jako zespół PROFITROOM postanowiliśmy sprawić miłą niespodziankę na święta i pomóc Im w spokoju i radości przeżyć ten piękny okres jakim są Święta Bożego Narodzenia. Wielu pracowników włączyło się do akcji, kupowało potrzebne produkty i przynosiło je do firmy. Od kilku dni systematycznie przybywa artykułów spożywczych, chemicznych, przyborów szkolnych oraz ubrań. Zorganizowaliśmy też zbiórkę pieniędzy na zakup butów na zimę dla tej 7 osobowej rodziny. Sama firma sfinansowała zakup dla rodziny mikrofalówki oraz trzech łóżek dla dzieci, gdyż w chwili obecnej wszystkie dzieci muszą spać w jednym łóżku. Cały zespół PROFITROOM spisał się na piątkę - nie ma to jak połączyć przyjemne z pożytecznym :-)

Cała paczka została spakowana, w dniu dzisiajszym dostarczymy ją do magazynu Szlachetnej Paczki skąd trafi bezpośrednio do rodziny. Zobaczcie jak przebiegła akcja pakowania prezentów: -> bit.ly/SzlachetnaPaczkaGaleria

DSC_0132 (1)