Suite Profitroom - Nowa platforma do pełnego zarządzania sprzedażą

Możecie już Państwo korzystać z nowej platformy Suite Profitroom, która stanowi jedno intuicyjne rozwiązanie skupiające wszystkie potrzebne Hotelarzom narzędzia. Zarządzanie sprzedażą obiektów hotelarskich stało się prostsze!

Suite Profitroom - czym jest i jak powstał?

Center był doskonale znaną wszystkim klientom Profitroom platformą, na której działały wszystkie narzędzia do zwiększania zysków obiektów hotelarskich. Z pomocą Centera możliwe było między innymi zarządzanie i analizowanie sprzedaży poprzez silnik rezerwacji Upper, zarządzanie dostępnością poprzez Channel Managera czy zmiana treści na stronach internetowych. W tym roku przyszedł czas na kompletne przebudowanie tego środowiska, odświeżenie interfejsu i dodanie wielu funkcjonalności, które ułatwią Hotelarzom codzienną pracę. W ten sposób powstał Suite!

Suite powstał po to, aby użytkownicy systemów Profitroom mogli w prostszy sposób korzystać z funkcjonalności wszystkich narzędzi dostarczanych przez firmę. Jak mówi Krzysztof Kowalczykiewicz, IT Director w Profitroom: “Na etapie planowania tego rozwiązania dokładnie przeanalizowaliśmy wszystko, co dotychczas w tym obszarze wykonaliśmy i na tej podstawie podeszliśmy do zaprojektowania interfejsu, który będzie lepiej dostosowany do potrzeb użytkowników. Ponadto przyświecała nam myśl, by zbudować platformę, która posłuży Hotelarzom przez długie lata, co wymagało od nas zmierzenia się z następującymi wyzwaniami:

  • dotychczasowa platforma Center stanowiła zlepek kilku generacji rozwiązań;
  • wiele funkcjonalności było zduplikowanych w różnych aplikacjach;
  • aplikacje nie wymieniały się w pełni swoimi danymi; brakowało spójności interfejsowej;
  • dostęp mobilny był mocno utrudniony.

W trakcie niemal rocznych prac powstał nowy Center, który wyróżnia się:

  • spójnością i intuicyjnością w kontekście korzystania z wielu narzędzi jednocześnie,
  • wartościowymi funkcjonalnościami ułatwiającymi analizę danych,
  • znacznie lepszym przystosowaniem do urządzeń mobilnych.”

 

Suite Profitroom - jakie kluczowe zmiany?

Nowa platforma charakteryzuje się odejściem od klasycznego podziału na aplikacje i produkty. W to miejsce wprowadzono jasny podział na sekcje, które pokrywają się ze strukturą informacji, którymi Hotelarz interesuje się w codziennej pracy z systemem. O zawartości tych sekcji decyduje natomiast zestaw aplikacji i narzędzi, z których korzysta dany Hotelarz. Te same widoki i zestawienia są dostępne przy korzystaniu zarówno z systemu rezerwacyjnego, jak i przy używaniu Channel Managera.

 

Suite Profitroom - co dalej?

Suite jest intensywnie rozwijany i będzie wzbogacany o nowe funkcjonalności, a także narzędzia. Pełne zarządzanie systemem rezerwacyjnym, CMS, Guest Connect to nie koniec obszarów, nad którymi będziemy pracowali w kolejnych miesiącach. Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie sugestie i wskazówki.

Marek Kaczmarek, Marketing Manager w Profitroom