Suite kontra Center. Czym się różnią? Dlaczego Center idzie na emeryturę?

Od grudnia 2016 możecie Państwo zarządzać obecnością online swojego obiektu za pomocą nowej platformy Suite Profitroom. Po 7 miesiącach testów i przymiarek zdecydowana większość użytkowników jest zadowolona z nowej wersji - dlatego 3 lipca stary Center przechodzi na emeryturę. Czym różnią się te platformy i dlaczego nie warto obawiać się zmian?

W dobie wszechdostępnego internetu, każdy z nas używa wielu różnych portali czy aplikacji internetowych i każdy z nas doskonale wie, że przechodzenie ze starszej wersji na nowszą to dla użytkownika jak i twórców tych narzędzi dość trudny okres. 
Niemniej jednak mamy nadzieję, że nasze kilkunastomiesięczne starania zaowocują tym, że “przeprowadzka” na nową platformę przebiegnie dla Państwa łatwo i bezboleśnie.

Jak w każdej firmie, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań IT zawsze przychodzi czas na aktualizację technologii jaka wykorzystywana jest do tworzenia i rozwijania oferowanych produktów. Taki czas nadszedł również dla platformy Center. Zmiany te podyktowane są większymi możliwościami przede wszystkim w kontekście rozwoju narzędzia, z którego na co dzień wszyscy Państwo korzystacie. 
 
Dzięki wykorzystaniu nowych technologii, byliśmy w stanie między innymi dostarczyć Państwu prosty i intuicyjny interface. W Suite wszystkie aplikacje zostały połączone w jeden spójny ekosytem, który oprócz ułatwienia nawigowania po różnych sprawia, że poszczególne aplikacje współpracują ze sobą sprawniej.
 
Zmiany w nowej platformie są między innymi wynikiem badania potrzeb naszych klientów, dzięki czemu w pierwszej iteracji Suite byliśmy w stanie dostarczyć takie nowe rozwiązania:

  • nowy moduł analiz i raportów przydatny każdemu revenue managerowi,
  • kalendarz z cenami oraz dostępnościami posiada podstawowe właściwości arkuszy kalkulacyjnych. Dzięki temu na przykład kopiowanie gotowych cenników z Excel będzie teraz bardzo łatwe,
  • zupełnie nowy pulpit, który jasno przedstawia wszystkie najważniejsze wskaźniki sprzedaży w hotelu,
  • zupełnie nowa analiza konkurencji, która przy okazji stała się oddzielnym produktem - Price Watch,
  • możliwość masowego zamykania wybranych cenników w zaledwie kilku kliknięciach myszy,
  • lista rezerwacji agregująca wszystkie spływające rezerwacje bez względu na ich źródło.

Są rzeczy, które pomimo zmiany platformy, które w ogóle się nie zmienią:

  • cena i warunki korzystania,
  • dane do logowania,
  • standardy bezpieczeństwa danych (PCI DSS),
  • migracja nie wymaga żadnych prac po stronie hotelu.

Mamy nadzieję, że Suite przypadnie do gustu wszystkim użytkownikom i zachęcamy do zgłaszania wszelkich uwag. Wszystkie czytamy, staramy się odpowiadać na bieżąco i wprowadzać zmiany.