Strona Hotelu tylko dla kobiet zrealizowana przez Profiitroom

Talaria Ladies SPA to obiekt, który jak sama nazwa wskazuje, został stworzony z myślą o kobietach. Oferta noclegów, uczestnictwa w eventach, zabiegach SPA stworzona została z myślą tylko o nich. Jedynym miejscem z którego mogą korzystać mężczyźni jest restauracja.

Przeglądając ofertę polskich hoteli odnosi się wrażenie, że przeważająca większość z nich to hotele SPA, z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym, obowiązkowo przyjazne rodzinie, jedynie w kwestii akceptacji zwierząt jest większe zróżnicowanie.

Obecnie obserwujemy, że wzrasta odsetek gości świadomych swoich potrzeb, o sprecyzowanych wymaganiach, którzy oczekują, że hotel zrozumie ich specyficzne potrzeby i odpowie na nie indywidualnie dopasowaną ofertą.
(więcej na ten temat doczytacie w naszym Trendzie na 2015 rok dt. specjalizacji Hoteli)

Już teraz na rynku polskim mamy kilku prekursorów, którzy z powodzeniem zaadaptowali się do nowych trendów na rynku. Idealnym tego przykładem jest Hotel Talaria Ladies Spa Design strony pasuje do charakteru obiektu: jest kobiecy, delikatny, subtelny, w pastelowych kolorach, stylistyka odzwierciedla jego filozofię.

Na stronie głównej zaraz po wejściu widzimy zegar z aktywnościami co aktualnie dzieje się w Talarii Dzięki temu wiemy z jakich aktywności i ofert możemy korzystać

Bardzo ciekawie rozwiązany został listing pokoi - po wyborze standardu, np SUPERIOR, mamy w opisie wszystkie pokoje z danego typu, np. Magia Filmu, Mistrzynie miłości itp.

Na stronie przewijają się cytaty znanych osobistości literatury i kultury. Dotyczączą one oczywiście stricte kobiet. Buduje to unikatowy klimat miejsca.

Innym oryginalnym elementem strony jest moduł Kalendarium eventów. Klient  może w przejrzysty sposób sprawdzić co dzieje się w Hotelu w nadchodzących miesiącach.

Strona jest dostosowana do wszelkiego typu urządzeń mobilnych - jest w pełni responsywna.

Efekt naszych prac możecie zobaczyć pod adresem: http://www.talaria.pl/, zapraszamy