Schloss Hotel - historyczny obiekt z unikalnym klimatem

Schloss Hotel Dresden - Pillnitz jest miejscem z bardzo bogatą historią - w XVIII wieku był letnią rezydencją króla Fryderyka Augusta I Sasa (Frederick Augustus I of Saxony in Pillnitz). Budynek hotelu jest bardzo ciekawym architektonicznie zabytkiem, otoczonym malowniczym ogrodem, dlatego jednym z wyzwań stojących przed nami realizując projekt nowej strony było ujęcie wyjątkowego klimatu tego obiektu.

 

Stylowy design

Strona została oparta o wyjątkowe zdjęcia, animacje oraz nagrania video hotelu, które stanowią treść dla stylowego designu dopracowanego w detalach. Koncepcja storytellingu zastosowana na home page przyciąga uwagę użytkownika i zachęca go do odkrywania kolejnych zakładek dostępnych na stronie; wśród nich znajdziemy nie tylko ofertę noclegową w obiekcie, ale także liczne podstrony informujące użytkownika o historii hotelu oraz atrakcjach w najbliższej okolicy.

Prezentacja ofert

Dokonując oceny witryny Schloss Hotel należy zwrócić uwagę na bardzo dobrze zrealizowane funkcje techniczne strony, do których należy między innymi jej pełna responsywność. Dodatkowo strona w skuteczny sposób spełnia swoją funkcję sprzedażową - posiada panel rezerwacyjny, który zawsze podąża za gościem, umożliwiając mu dokonanie rezerwacji w każdym momencie przeglądania witryny. Piękna prezentacja ofert specjalnych jak również pokoi dostępnych w hotelu zachęca gościa do odwiedzin właśnie w tym obiekcie. Strona z pewnością w pełni oddaje historię tego unikatowego miejsca jak i jego okolicy. 

Technologia

Tworząc stronę internetową zadbaliśmy o najwyższe standardy z wykorzystaniem podejścia RWD i języków HTML5, CSS 3, JavaScript, ES6 oraz technologii AJAX. Rezultatem zarówno technologicznych jak i wizualnych zmian jest polepszenie doświadczeń użytkownika oraz znaczne zredukowanie współczynnika odrzuceń (bounce rate). Jesteśmy bardzo dumni z kolejnej niezwykłej realizacji stworzonej przez zespół Profitroom. Sprawdź, jak tworzymy nowoczesne strony internetowe dla hoteli.