Prosty sposób na rezerwacje wielopokojowe

Rezerwacje wielopokojowe to rozwiązanie dla amatorów krótkich wyjazdów grupowych. Czego oczekują oni od pobytu w Twoim hotelu? Co jest dla nich koniecznością na etapie dokonywania rezerwacji? Dowiedz się, jak zoptymalizować pod nich ofertę swojego hotelu.

Już w zeszłym roku sporo mówiło się o podróżowaniu wielopokoleniowym. W związku z korzystnymi ofertami lotniczymi atrakcyjne stały się także weekendowe lub okołoweekendowe wyjazdy grupowe. Między innymi z tych powodów popularność zyskują rezerwacje wielopokojowe

Poznaj wszystkie hotelarskie trendy na 2019 rok

Niestety, zazwyczaj goście rezerwują pokoje przez portale rezerwacyjne. Wszystko dlatego, że w przeciwieństwie do hoteli, umożliwiają one szybkie i proste zamówienie kilku pokoi w ramach jednej rezerwacji. Na szczęście naprzeciw temu wychodzi Profitroom Booking Engine, który umożliwia gościom dokonanie rezerwacji wielopokojowej. 

Szybkie i proste rezerwacje wielopokojowe

Hotele, które skorzystały z tej funkcjonalności w najnowszej wersji Profitroom Booking Engine, w styczniu zanotowały 50% wzrost rezerwacji wielopokojowych (rok do roku). Dołącz do nich!

Dzięki Profitroom Booking Engine rezerwacja kilku pokoi dla grupy to dla gości banalnie prosta czynność:

1. Przy wyborze liczby osób, wystarczy, że gość kliknie “dodaj więcej pokoi”

rezerwacje wielopokojowe

Rezerwacje wielopokojowe, krok 1

2. W kolejnym kroku wybiera kategorie pokoi i zaznacza, którymi jest zainteresowany

Rezerwacje wielopokojowe, krok 3

3. Po zatwierdzeniu może wybrać ofertę pobytu, która odpowiada jego kryteriom wyszukiwania

Rezerwacje wielopokojowe, krok 4

Bleisure i rezerwacje wielopokojowe to nowe modele podróżowania, które z pewnością już zmieniają branżę hotelarską. Czy Twój hotel jest na nie gotowy?


Autor: Izabela Jaśkowiak, Revenue Manager