Nowy wygląd Profitroom Suite

Tuż przed wakacjami 2019 oddajemy w Twoje ręce odświeżony interfejs do logowania w Suitcie oraz nowy widok ofert. Sprawdź szczegóły i ciesz się jeszcze lepszym wsparciem w codziennej pracy!

Po niedawno opisywanych zmianach w Profitroom Booking Engine, nowości w produktach ciąg dalszy. W Profitroom Suite rozpoczyna się proces odnawiania interfejsu. Pierwsze działania pewnie już zauważyłeś, m.in. odświeżoną stronę logowania, zmianę hasła i nowy widok ofert.

Logowanie/Zmiana hasła

Z poziomu logowania/zmiany hasła będziesz mógł łatwo i szybko przejść do naszego bloga i zapoznać się z najnowszymi wpisami. 

Nowości w Profitroom Suite

Oferty

Oferty natomiast zmienią się wizualnie - tak, by odpowiadać już docelowej wersji interfejsu Suite’a i sprawić, że Twoja praca będzie jeszcze przyjemniejsza. Ich funkcjonalność pozostanie bez zmian. 

Nowości w Profiroom Suite

Dodatkowo, dzięki najnowszej technologii (vue.js):

  • zwiększyła się szybkość działania systemu,
  • korzystanie ze Suite’a w wersji mobilnej jest jeszcze bardziej komfortowe.

Odświeżona wersja Ofert i Logowania/Zmiany hasła to dopiero początek zmian, jakie pojawią się w Profitroom Suite. Unowocześniony zostanie również cały system, a co za tym idzie wszystkie widoki staną się w pełni spójne. O dalszych zmianach będziemy informować na bieżąco. 


Autor: Magdalena Więckowska  Product Owner