Nowa integracja, nowe możliwości: REZ:Online Hotel Network

Do grona współpracujących z nami Global Distribution Systems dołączył REZ:Online Hotel Network. Dowiedz się, co zyskujesz, wykorzystując tę integrację.

650 tys. internetowych biur podróży na całym świecie - takie pokrycie ma RHN GDS! Dzięki integracji z nimi Twój obiekt stanie się natychmiast widoczny w ogromnej liczbie agencji online. Ponadto RHN GDS połączony jest z Pegasus Online Distribution Database (ODD), dzięki czemu Twój hotel będzie można rezerwować poprzez 1500 kanałów i ich witryn partnerskich. Taka widoczność to wzrost liczby rezerwacji, a co za tym idzie - także revenue.

Dla kogo?

Integracje z GDSami są przeznaczone dla tych obiektów, które chcą przede wszystkim trafiać do gościa biznesowego i korporacyjnego, ale też do gości zagranicznych. 

Więcej o tym, co oferuje integracja z GDS, dowiesz się tutaj. Kanał REZ:Online znany jest przede wszystkim w Niemczech, ale także w innych krajach Europy i takich gości powinieneś się spodziewać po integracji. Jeśli uważasz, że ten rodzaj integracji jest dla Ciebie - zacznij współpracę z RHN, a Profitroom Channel Manager Cię w tym wesprze!

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat Twoich potencjalnych zysków z takiej integracji, napisz do nas na: kontakt@profitroom.pl. 


Jesteś gotowy na współpracę z GDS-ami?
Skontaktuj się z nami, a wybierzemy ofertę skrojoną dla Ciebie!

*pole obowiązkowe