Jakie tematy przygotowaliśmy na <HMC> Hotel Marketing Conference 2015? Część II

Silna marka hotelu to wiodący temat Konferencji, ale nie jedyny. Pokażemy też wnioski z terabajtów danych analitycznych z witryn hoteli obsługiwanych przez Profitroom.

Dla wielu hotelarzy najciekawsze będą wnioski z danych analitycznych hoteli obsługiwanych przez Profitroom. Zbieramy dane z witryn około 900 polskich hoteli, dysponujemy więc miarodajnymi danymi, których nie ma nikt inny.

Pierwszego dnia konferencji szef naszego działu e-commerce, Marek Kaczmarek, przedstawi najciekawsze dane ilościowe z naszych systemów.

Podamy przeciętne podstawowe wskaźniki analityczne witryn najbardziej markowych polskich hoteli (żebyście wiedzieli, jak wypadacie), w tym liczbę wizyt w przeliczeniu na pokój czy odsetek gości przechodzących do kolejnych etapów lejka rezerwacyjnego.

Powiemy też m.in. czy różnicować przekaz kierowany do użytkowników urządzeń mobilnych i komputerów (na podstawie danych o różnicach w zachowaniu) oraz jaka jest rola kobiet w procesie decyzyjnym (tylko szukają ofert? A może też rezerwują i płacą?).

To tylko wycinek prezentacji Marka. Znajdzie się w niej także wiele ciekawostek, a z drugiej strony - kilka unikalnych, ważnych wniosków pozwalających głębiej rozumieć gości, a przez to skuteczniej planować komunikację marketingową.

Z kolei Waldemar Antonowicz, nasz dyrektor badań i rozwoju, przedstawi case study - analizę zachowań gości w procesie rezerwacyjnym.

To tyle zapowiedzi na dzisiaj, niedługo kolejna porcja tematów 2015.

Konferencja jest bezpłatna. Zarejestruj się!

***

Hotel Marketing Conference

22-23 września 2015, Poznań (podczas targów Invest Hotel)

15-16 października 2015, Poznań (podczas targów Tour Salon)

Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich