Jakie możliwości dają nam artykuły?

Zachęcający opis pakietu, wymienione wyróżniki oferty to sposób by przykuć uwagę potencjalnego gościa. Jednak jak zawrzeć bardziej szczegółowy opis oferty by nadal był on przejrzysty i zachęcający do zapoznania się? Odpowiedzią są artykuły, które dają nam możliwość dodania szerszych opisów z podziałem na rodzaje usług.

Artykuły dzielimy na sześć kategorii:

  • Wyżywienie - tutaj warto jest wspomnieć w jakiej formie są podawane posiłki (bufet, serwowane), w jakich godzinach (to pozwoli gościom zaplanować czas), ile posiłków. W tej sekcji warto podkreślić unikalność posiłków, regionalne produkty, dostępność różnych opcji żywieniowych (wege, vegan, gluten-free, lactose-free etc.)
  • Atrakcje dla dzieci - jakie animacje i udogodnienia obiekt oferuje dla najmłodszych, w jakich godzinach i ile czasu trwają (2-3 godzinny dziennie). 
  • Wellness & SPA - warto szczegółowo wymienić jakie usługi wchodzą w cenę pakietu (sauna, basen, 1 masaż podczas pobytu, łaźnia etc.) oraz opisać atuty oferowanego w pakiecie zabiegu.
  • Sport i rozrywka - tutaj można wpisać wszelkie atrakcje dodatkowe, które zapewniamy na terenie obiektu (wieczór kabaretowy, degustacja win, rowery, spływy kajakowe etc.). 
  • Atrakcje w okolicy - warto wymienić co atrakcyjnego oferuje nam otoczenie w danym okresie. I nie chodzi tu tylko o opis pięknych i piaszczystych plaż a o bardziej szczegółowe wypunktowanie atrakcji w okolicy. Jak na przykład: koncert szantowy, lasy bogate w grzyby, dużo tras rowerowych i nordic walking, parki rozrywki, zwiedzanie miasta z przewodnikiem etc.
  • Dodatkowo płatne - wszystko to co jest dostępne na terenie obiektu ale nie wchodzi w cenę pakietu i obowiązuje za dodatkowa opłatą. To jest nasza szansa by wypromować dodatkowe oferowane usługi. 

Ogromną zaletą artykułów jest właśnie fakt, że możemy “przemycić” tak dużą ilość informacji w przejrzysty sposób. 

Poniżej przykład hotelu, który tworzy opis oferty na zasadzie artykułu:

Po kliknięciu na poszczególne strzałki rozwija się opis konkretnej sekcji.

Dla porównania warto spojrzeć na ofertę hotelu, który nie stosuje podziału na sekcje:

Jak dodać artykuły do UPPER Booking Engine? 

W celu dodania artykułów do ofert prosimy o przesłanie maila na pomoc@profitroom.com
Uzupełnienie danych zajmie Państwu tylko chwilę.

Sara Antoszewicz, Revenue Manager