HotelWebManager 3.0 - nowa wersja systemu zarządzania stronami hoteli

HotelWebManager PROFITROOM przechodzi właśnie kolejną aktualizację. Jego najnowsza wersja 3.0 pozwoli jeszcze sprawniej i wygodniej zarządzać treścią na stronie internetowej hotelu.

Aktualizacja do wersji 3.0 jest bezpłatna dla wszystkich klientów PROFITROOM. Strony wykonane w 2014 mają już zaimplementowaną wersję trzecią, a proces aktualizacji pozostałych stron potrwa do 21 grudnia 2014. Aktualizacja w żaden sposób nie wpłynie na ciągłość działania stron www. HotelWebManager 3.0 wprowadza mnóstwo usprawnień, a możliwości wykorzystania części z nich mogą zależeć od architektury samej strony internetowej (starsze strony mogą wymagać aktualizacji). Jednak wszyscy nasi klienci skorzystają m.in. z poniższych usprawnień:
  • Nowy, prostszy układ graficzny panelu administracyjnego
  • Łatwiejsze zarządzanie układem stron Ekran startowy zakładki HotelWebManager pozwala w intuicyjny sposób na zarządzanie drzewkiem nawigacyjnym strony
  • Proste i przyjazne dodawanie zdjęć do galerii i banerów Każda strona posiada możliwość indywidualnego ustawiania zdjęć banerowych i dodania galerii zdjęć w dużo bardziej intuicyjny sposób niż do tej pory.
  • Większe możliwości pozycjonowania SEO Ulepszone widoki umożliwiają zbiorczą edycję metadanych, adresów stron i przekierowań. Ulepszyliśmy także automatyczne tworzenie “przyjaznych linków” do stron na podstawie tytułów stron i położenia w nawigacji i dodaliśmy kilka użytecznych funkcji m.in. automatyczne przekierowania po zmianie linku.
  • Funkcja Kosz wprowadza dwuetapowe usuwanie stron i możliwość ich przywracania Działa tak jak kosz w systemie operacyjnym Windows, usunięte strony i treści trafiają do Kosza gdzie można zdecydować czy dany element chcemy bezpowrotnie skasować lub ponownie przywrócić
  • Nowy Manager Plików Możliwość wgrywania pojedynczego pliku (Upload) została zwiększony do 50MB. Dodano także funkcję dodawania kilku plików jednocześnie.
  • Lepsza obsługa wersji językowych Dzięki zbiorczym widokom edycji wersji językowych można intuicyjnie zarządzać tłumaczeniami, decydować o wyświetlaniu całości lub wybranych treści w poszczególnych językach. HotelWebManager może też automatcznie wyświetlać obcokrajowcom stronę hotelu w ich języku jeśli jest dostępny lub języku angielskim.
  • Obszerniejsza historia zmian dla pojedynczej strony W nowszej wersji można się cofnąć nawet do pierwszej wersji treści danej podstrony.
Zapraszamy serdecznie do udziału w bezpłatnych szkoleniach online z obsługi najnowszej wersji systemu HotelWebManager - szczegóły znajdą Państwo na stronie http://www.profitroom.pl/szkolenia Dodatkowych informacji mogą Państwo uzyskać kontaktując się z działem Wsparcia Technicznego firmy Profitroom: e-mail: pomoc(@)profitroom.pl tel: (+48) 61 641 25 37