Hotel Marketing Conference 2017 - Ruszyły zapisy!

Uruchomiliśmy zapisy na największą i najbardziej prestiżową konferencję dla hotelarzy w Polsce - Hotel Marketing Conference! Kolejna już edycja organizowanego przez nas wydarzenia odbędzie się w Poznaniu (26-27 września, Międzynarodowe Targi Poznańskie) i w Warszawie (9-10 listopada, Multikino Złote Tarasy). Nie czekaj i zapisz się już dziś!

Hotel Marketing Conference 2017 to 2 dni pełne wiedzy i dobrej zabawy. Tegorocznym motywem przewodnim wydarzenia jest “Direct Booking, ludzie, procedury, automatyzacja sprzedaży i marketingu hoteli”. Wybrana przez nas tematyka to obecnie najbardziej pożądane źródło rezerwacji hotelarzy. Efektowne i dynamiczne prezentacje, które odpowiedzą na pytanie: “Jak zwiększyć liczbę rezerwacji bezpośrednich?” wygłoszą eksperci-praktycy z Profitroom, pracujący na co dzień z tysiącami hoteli. Na konferencji nie zabraknie również uznanych prelegentów z takich światowych marek jak Google czy Trivago. To idealna okazja na poznanie innych hotelarzy, nawiązania relacji i wymiany doświadczeń.

Okazji do rozmów kuluarowych będzie wiele, ponieważ oprócz przerw między poszczególnymi prelekcjami tradycyjnie, będziemy organizować największą i najlepszą imprezę integracyjną hotelarzy - Simply More Party. Uczestnictwo jest darmowe (dla pierwszej osoby z obiektu).

Zależy nam na Twoim uczestnictwie, dlatego zachęcamy do rejestracji za pośrednictwem formularza na stronie 2017.

Weź udział