Hotel Brand Awards 2015 - sylwetki ekspertów cz.2

Przedstawiamy Państwu sylwetki drugiej piątki ekspertów wchodzących w skład kapituły konkursu, każdy z nich odpowiedzialny jest za jedną kategorię konkursową w której nominuje 30 obiektów do 1 etapu konkursu.

Kategoria Historic:

Prof. Romuald M. Łuczyński


Dr hab. nauk humanistycznych zajmujący się dziejami Dolnego Śląska. Profesor nadzwyczajny i  dyrektor Instytutu Turystyki i Rekreacji w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Wykładowca, redaktor, autor artykułów naukowych. Badacz historii specjalizujący się w badaniu losów dolnośląskich rezydencji arystokratycznych.

Kategoria Family:

Violeta Hamerska 

Od ponad 25 lat związana z branżą hotelową i turystyczną. Ekspert rynku hotelowego – jakość usług. Audytuje i ocenia hotele od ponad 7 lat. Przewodnicząca Kapituły Hotel Przyjazny Rodzinie i pomysłodawczyni kampanii HPR, która certyfikuje hotele, spełniające określone kryteria wypoczynku i wyposażenia dla rodzin z dziećmi.

Kategoria Premium:

Wojciech Liszka

Założyciel i CEO firmy Z—Factor, specjalizującej się w doradztwie operacyjnym oraz dostarczaniu nowoczesnych narzędzi dla hoteli takich jak: Meetings Outlook czy program Test Call. Przez 11 lat związany z prestiżową marką hoteli Radisson Blu w Szczecinie, Warszawie i Krakowie. Pomysłodawca i inicjator charytatywnej imprezy sportowej Poland Business Run oraz współzałożyciel największego w kraju stowarzyszenia branży spotkań MPI Poland.

Kategoria City Business:

Tomasz Karwacki

Praktyk z 20 letnim doświadczeniem w hotelarstwie, który pracując w najlepszych hotelach w Polsce przeszedł całą ścieżkę kariery od Portiera do Dyrektora. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Zarządzał w przeszłości działami sprzedaży w warszawskim hotelu Hyatt oraz InterContinental. Ekspert hotelowy programu Piekielny Hotel TVN. Trener w ramach Akademii Menedżerów Hotelarstwa IRH.

Kategoria Conference:

Elwira Madziar

Redaktor naczelna serwisu Konferencje.pl – najpopularniejszego portalu dla specjalistów branży spotkań w Polsce. Konferencje.pl to specjalistyczny katalog i nowoczesna wyszukiwarka polskich obiektów konferencyjnych, atrakcji i usług niezbędnych do organizacji imprez. Serwis dostarcza też niezbędnej wiedzy i narzędzi dla organizatorów konferencji i szkoleń.

 

 

 

 

Więcej informacji na temat konkursu oraz formularz zgłoszeniowy na www.hotelawards.pl.