Grupa eholiday.pl dołączyła do grona naszych partnerów

Mamy przyjemność poinformować, że grupa eholiday.pl dołączyła do grona partnerów Profitroom. Teraz eholiday.pl dostępny jest jako nowy kanał w systemie CRS Profitroom Channel Manager.

Eholiday.pl to jeden z najbardziej popularnych polskich serwisów noclegowych. Portal odwiedza ponad 23 mln użytkowników rocznie, z czego 1 mln stanowią obcokrajowcy. Trzy lata temu serwis wdrożył autorski system rezerwacyjny. W ciągu tego okresu już blisko 3000 obiektów sprzedaje na eholiday.pl swoje pokoje online. Są wśród nich zarówno niezależne hotele, jak i największe sieci hotelowe obecne na naszym rynku. 

Pierwszy ekran portalu:

Warto dodać, że eholiday.pl proponuje najniższą prowizję na rynku - tylko 9% brutto od zrealizowanych rezerwacji. Aby dodać eholiday.pl do swoich kanałów sprzedaży lub dowiedzieć się więcej, wystarczy kliknąć w link http://www.eholiday.pl/rezerwacje_online.html. Można też skontaktować się telefonicznie (tel. 884 338 833) lub mailowo (e-mail: kontraktowanie@eholiday.pl). 

Klienci Profitroom mogą w prosty sposób zarządzać cenami i dostepnością na portalu eholiday.pl wykorzystując system CRS Channel Manager 2.0. W celu uzyskania dodatnowych informacji prosimy o wypełnienie formularza na kontaktowego.