Zapytanie ofertowe
Dobrze trafiłeś! Skontaktujemy się z Tobą i omówimy potrzeby Twojego hotelu.
* pola wymagane
Zaznacz obszary, które Cię interesują:
System rezerwacji
Channel Manager
Strony internetowe
Marketing internetowy
Social WiFi
BĄDŹ NA BIEŻĄCO z naszymi nowościami
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje od Profitroom. Spokojnie, nie spamujemy! ;)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu mailowego w celach marketingowych
+48 61 840 23 80

Social WIFI

Narzędzie analityczno-marketingowe dla hoteli

Promocja wakacyjna

Wi-Fi marketing w Twoim hotelu nawet za 50% ceny

Cena obniżona do 50%

Wyjątkowa oferta na letnie miesiące

Social WiFi jeszcze nigdy nie było w tak korzystnej cenie! Teraz możesz skorzystać z całego pakietu korzyści, jakie daje to narzędzie marketngowo-analityczne, w cenie obniżonej nawet o połowę.

Stwarza to doskonałą okazję do przetestowania tego rozwiązania i rozpoczęcia analizy wartościowych danych o użytkownikach.

Promocja ograniczona!

Zapytaj nim oferta specjalna wygaśnie

Przygotowaliśmy promocję ograniczoną w czasie, która wygaśnie wraz z wykorzystaniem ostatniej oferty specjalnej. Przewidzieliśmy tylko 20 abonamentów w obniżonej cenie, dlatego szybkie podjęcie decyzji jest w tej sytuacji bardzo ważne. Podejmij decyzję już dziś! :)

Szczyt sezonu

Doskonała okazja na zebranie kontaktów

Główną zaletą Social WiFi jest możliwość pozyskania kontaktu do osób, które skorzystały z Internetu w obiekcie hotelarskim. Każdy taki kontakt jest na wagę złota, a w trakcie najwyższego sezonu można pozyskać ich o wiele więcej niż zwykle. Dzięki nim sprzedaż kolejnych pakietów wypoczynkowych będzie dużo łatwiejasza.

Dobre opinie

Zadowolonych z urlopu Gości

Opinie o obiekcie są sprawdzane niemal przez wszystkie osoby, które są zainteresowane jego ofertą. To jak Goście ocenią urlop w tym roku przełoży się na ilość faktycznych odwiedzin w przyszłym. Skorzystanie z systemu oceny statysfakcji Social WiFi pozwoli Ci ograniczyć ilość negatywnych komentarzy i w rezultacie wpłynąć pozytywnie na wizerunek marki.

Social WiFi for Hotels

Korzyści dla obiektów hotelarskich

Buduj bazę gości hotelu za grosze

Mniej niż 1 zł za wartościowy kontakt!

Dzięki Social WiFi, w najbardziej efektywny sposób zbierasz adresy e-mail Twoich Gości wraz z ich zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Przeciętny koszt pozyskania tych kontaktów to mniej niż 1zł, co stwarza okazję do pozyskania wartościowych danych w niezwykle atrakcyjnej cenie. Choćby z tego ekonomicznego powodu opłaca się wdrożyć Social WiFi w hotelu, ale warto dodatkowo wspomnieć o tym, że pozyskiwane są kontakty:

  • nie tylko do osób składających rezerwację, ale do wszystkich gości Hotelu, którzy skorzystali z Wi-Fi, a często to właśnie oni mają duży wpływ na decyzje,
  • do wszystkich uczestników konferencji, która odbywa się w obiekcie.

Dbaj o jakość obsługi i opinie

Dzięki Social WiFi zbierzesz feedback i zadbasz o obsługę klienta o Twoim obiekcie. Wykorzystując specjalny system gwiazdkowo-opiniowy wyślesz do Gościa (12 godzin po opuszczeniu przez niego Hotelu) prośbę o ocenę, dzięki czemu będziesz miał 48h na reakcję zanim trafi do niego ankieta z TripAdvisor. Dzięki temu będziesz w stanie odpowiednio wcześniej zareagować na negatywne komentarze, podjąć akcję i uprzedzić nie najepszą opinię na portalu TripAdvisor czy Booking.com, co pozytywnie wpłynie na wizerunek obiektu.
Dodatkowo, dobę po opuszczeniu hotelu Twój Gość otrzyma automatycznie zapytanie o poziom zadowolenia z jakości obsługi oraz prośbę o zostawienie opinii w partnerskim serwisie TripAdvisor, gdzie będzie mógł wyrazić swoje zadowolenie.

Poznaj swoich Gości

Social WiFi to skuteczne narzędzie do zbierania informacji o Gościach, którzy korzystają z internetu, zarówno w momencie zalogowania do sieci bezprzewodowej, jak również później. W trakcie procesu logowania uzyskujesz ich adres e-mail, wiek i płeć. Wiedza ta pozwoli zaplanować precyzyjną komunikację marketingową Twojego hotelu i wysyłać targetowane mailingi – inne do kobiet, a inne do mężczyzn. Mamy tu do czynienia z sytuacją „win-win”, w której z jednej strony pozyskujemy dane o Gościach, a z drugiej oferujemy im korzyść w postaci spersonalizowanej oferty, vouchera czy zniżki.

Informuj o hotelu i atrakcjach w okolicy

Stronę powitalną zintegrowaną z profilem na Facebooku możesz wykorzystać do informowania o hotelu i atrakcjach w okolicy, zameldowania czy zachęcenia do aktywności w social media. Twoi Goście, po pierwszym zalogowaniu do inteligentnego Wi-Fi w hotelu, otrzymają na adres mailowy wiadomość z informacjami dotyczącymi doby hotelowej, okolicznych atrakcji czy aktualnych promocji.

Komunikuj się na wyższym poziomie

Social WiFi to również kanał komunikacji, dzięki któremu możesz kontaktować się z Gośćmi, pozyskać nowych klientów, zachęcić aktualnych klientów do większej aktywności i sprawić, by odwiedzali Cię częściej. Dzięki wysyłce personalizowanego e-mailingu, komunikacji atrakcyjnej oferty promocyjnej, programu lojalnościowego czy konkursu, budujesz relację.

Odkryj potencjał WiFi i social media

Klient zalogowany do WiFi może polubić profil hotelu, zameldować się czy zostawić komentarz.  Jeden meldunek dociera średnio do 120 znajomych, co stanowi reklamę Twojego hotelu, zwiększa jego zasięg i rozpoznawalność.

Udostępniaj pakiet konferencyjny

Podczas konferencji możesz aktywować dla Gości Pakiet Konferencyjny. Uczestnicy konferencji otrzymają maila z harmonogramem, wykazem prelegentów, opisem prelekcji i dodatkowe informacje, które zdecydujesz się im przekazać. Będą mogli wrócić do tych treści w dowolnym momencie.

Integruj Wi-Fi z innymi narzędziami

Zebrane podczas logowania maile możesz automatycznie wyeksportować do innych narzędzi. Do Social WiFi wkleisz również kody remarketingowe z Google lub Facebooka i wyświetlisz Gościom hotelowym reklamy.

Skuteczny e-mail marketing

Zgromadzone podczas procesu logowania dane, jak płeć, wiek, czy sposób logowania, pozwalają na wysyłkę kampanii mailingowych, personalizację komunikatów marketingowych oraz precyzyjny remarketing. Goście otrzymują również informacje o aktualnych promocjach, kupony ze zniżką czy vouchery.

Jak działa Social WiFi for Hotels?

Cały proces w 4 krokach

1. Klienci łączą się z siecią Social WiFi.
2. Logują się do Wi-Fi za pomocą maila lub wtyczki społecznościowej.
3. Widzą Twoją stronę powitalną zintegrowaną z Facebookiem.
4. Poprzez panel Social WiFi uzyskujesz informacje o Klientach i możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z zakładki kontakt, aby uzyskać dodatkowe informacje na temat produktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wraz z Tobą wypracujemy najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Twojego obiektu.

Marek, Product Marketing Manager
Zapytanie ofertowe
Dobrze trafiłeś! Skontaktujemy się z Tobą i omówimy potrzeby Twojego hotelu.
* pola wymagane
Zaznacz obszary, które Cię interesują:
System rezerwacji
Channel Manager
Strony internetowe
Marketing internetowy
Social WiFi

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
z naszymi nowościami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje od Profitroom. Spokojnie, nie spamujemy! ;)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu mailowego w celach marketingowych
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij