Zapytanie ofertowe
Dobrze trafiłeś! Skontaktujemy się z Tobą i omówimy potrzeby Twojego hotelu.
* pola wymagane
Zaznacz obszary, które Cię interesują:
System rezerwacji
Channel Manager
Strony internetowe
Marketing internetowy
Social WiFi
BĄDŹ NA BIEŻĄCO z naszymi nowościami
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje od Profitroom. Spokojnie, nie spamujemy! ;)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu mailowego w celach marketingowych
+48 61 840 23 80

Automatyzacja sprzedaży i marketingu hoteli

Guest Connect to innowacyjny system, który z łatwością integruje się z Profitroom Suite, w skład którego wchodzą: silnik rezerwacji, Channel Manager, strony hotelowe i wiele innych narzędzi. Teraz możesz efektywnie sprzedawać pokoje przez telefon lub e-mail w czasie rzeczywistym.

Rozwiązanie dedykowane Hotelarzom

Guest Connect to coś więcej niż CRM dla hoteli. Jest to doskonała platforma automatyzująca sprzedaż i marketing hoteli, która błyskawicznie zwiększa możliwości Twojego zespołu sprzedawców.

Waldemar, R&D Director w Profitroom

Przedpremierowo

Korzystaj z narzędzia jako pierwszy!

Zapraszamy do udziału w naszym wyjątkowym programie przedpremierowym, który pozwoli Ci skorzystać z naszego rozwiązania w momencie wydania i otrzymać wszelkie kolejne aktualizacje bezpłatnie przez pierwszy rok. Czekamy na Twoją opinię i zachęcamy do podzielenia się pomysłami, które pomogą nam poprawić nasz produkt.

Baza danych Gości

Guest Connect pobiera dane z wielu różnych źródeł i je porządkuje

Profil Gościa

Profil zawiera uporządkowane dane, na które składają się wszystkie ważne wydarzenia z połączonych systemów. Dzięki systemowi wydarzeń Web, profil gościa może zostać poszerzony o dane zachowań z jego sesji online. Dostarcza on informacje dotyczące zaangażowania Gościa i tworzy automatyczną segmentację zachowań.

Możliwości

Rozwiązanie, którego jeszcze nie było

Możesz tworzyć i śledzić dziesiątki profesjonalnie zaprojektowanych ofert. System jest zintegrowany z Upper Booking Engine, dzięki czemu można łatwo wyceniać i wysyłać pocztą elektroniczną indywidualne oferty pobytu, a także wstępne rezerwacje. Guest Connect obsługuje również wyceny grupowe i wydarzeń jako osobny przebieg sprzedaży. Dzięki wstępnie określonym, wielojęzycznym szablonom wiadomości, stworzenie i wysłanie oferty do potencjalnego Gościa zajmuje mniej niż 30 sekund.

Przebieg sprzedaży

Automatyzacja i skuteczność

Guest Connect automatyzuje proces sprzedaży i pomaga personelowi w osiąganiu celów. System automatycznie śledzi proces sprzedaży a także wysyła weryfikację poprzez moduł komunikatora.

Moduł komunikatora

Dopasowane i skuteczne komunikaty

Guest Connect posiada moduł komunikacyjny, który automatycznie wysyła predefiniowane wiadomości w oparciu o określone wzorce zachowań. Wiadomości wspierają sprzedaż, obsługę rezerwacji i komunikację po jej dokonaniu.

Automatyzacja sprzedaży

Sprawdź jak Guest Connect ułatwia proces sprzedaży

Dlaczego warto?

Co wyróżnia system Guest Connect?

facebook
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij