Zapytanie ofertowe
Dobrze trafiłeś! Skontaktujemy się z Tobą i omówimy potrzeby Twojego hotelu.
* pola wymagane
Zaznacz obszary, które Cię interesują:
System rezerwacji
Channel Manager
Strony internetowe
Marketing internetowy
Social WiFi
BĄDŹ NA BIEŻĄCO z naszymi nowościami
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje od Profitroom. Spokojnie, nie spamujemy! ;)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu mailowego w celach marketingowych
+48 61 840 23 80

Head of Interactive Department

Przejmij świetnie działający zespół z misją wprowadzenia go na wyższy poziom

Dział Interactive Profitroom został wielokrotnie nagrodzony w międzynarodowych konkursach, a firma zyskała zaufanie większości polskich marek, takich jak: Dr Irena Eris, Hotel Arłamów, Bukovina oraz wielu zagranicznych m.in. Mercure i Hilton. Obecnie, dzięki specjalistom w Polsce oraz oddziałom zagranicznym, Profitroom obsługuje już ponad 1500 hoteli w różnych zakątkach świata.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za wynik finansowy działu interactive
  • Rozwijanie narzędzi i procedur pracy
  • Zarządzanie 20-osobowym zespołem (design, frontend) realizującym projekty serwisów internetowych dla luksusowych hoteli polskich i zagranicznych
  • Koordynacja prac wielu PM współdzielących zasoby
  • Zarządzanie budżetem i ryzykiem projektów
  • Nadzór nad jakością oraz terminowością projektów
  • Zapewnianie efektywnej komunikacji w zespole
  • Poszukiwanie i inicjowanie nowych rozwiązań

CZEŚĆ!

Przez ostatnie lata zarządzałem zespołem Interactive. Jestem dumny z osiągnięć tego zespołu - zdobywamy najlepszych klientów, a nasze realizacje wygrywają w międzynarodowych konkursach. Mamy fantastyczny zespół i narzędzia pracy, w tym autorsko rozwinięte procedury pozwalające osiągać sukces za każdym razem. Obecnie jestem w Zarządzie firmy i piastuję stanowisko R&D Directora, dlatego szukam osoby, która mogłaby w pełni przejąć zarządzanie Działem Interactive.

Waldemar Antonowicz, R&D Director

Poszukiwane kompetencje:

  • Doświadczenie w zarządzaniu agencją interaktywną
  • Background IT - mile widziane studia wyższe IT
  • Kompetencje menedżerskie (zarządzanie zespołem, budżetowanie działu)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wyczucie estetyki i znajomość trendów w webdesignie
  • Bardzo dobra znajomość tematyki projektowania stron internetowych oraz systemów CMS
  • Znajomość zagadnień e-marketingu, niezbędnych na etapie projektowania i wdrażania serwisów internetowych
  • Znajomość tematyki użyteczności serwisów internetowych
  • Doświadczenie w pracy z Klientem zagranicznym
  • Mile widziane doświadczenie w branży eCommerce oraz znajomość technik Design Thinking
  • Znajomość języka niemieckiego lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem

SIMPLY MORE BOOKINGS IN 2016

Ostatni rok w Profitroom w liczbach

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa + premia
  • Stałe zatrudnienie w ustabilizowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Innowacyjne projekty nastawione na dostarczanie wysokiej wartości biznesowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz kierowania dużym i profesjonalnym zespołem (inhouse)
  • Przyjazna atmosfera w młodym zespole
  • Samodzielność przy realizowanych projektach
  • Dogodny dojazd – biuro w ścisłym centrum
  • Atrakcyjne dopłaty do karty MultiSport
  • Bezpłatna pomoc doradcy kredytowego
  • Liczne imprezy integracyjne i wyjazdy plenerowe
  • Kurs języka angielskiego
  • Codziennie dostawy świeżych owoców do biura
  • Pakiet szkoleniowy

Profitroom w oczach klientów

Zobacz film z organizowanej przez nas konferencji!

Spełniasz przedstawione wyżej wymagania i chcesz dowiedzieć się więcej? Umówmy się na spotkanie i przy kawie omówmy wszystkie szczegóły. Zapraszam!

W tym celu skontaktuj się z Martyną: martyna.staszewska@profitroom.pl i umówmy spotkanie. Możesz też wypełnić formularz.

Marcin Dragan, Managing Director

OK, zamknij