Zapytanie ofertowe
Dobrze trafiłeś! Skontaktujemy się z Tobą i omówimy potrzeby Twojego hotelu.
* pola wymagane
Zaznacz obszary, które Cię interesują:
System rezerwacji
Channel Manager
Strony internetowe
Marketing internetowy
Social WiFi
BĄDŹ NA BIEŻĄCO z naszymi nowościami
Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje od Profitroom. Spokojnie, nie spamujemy! ;)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu mailowego w celach marketingowych
+48 61 840 23 80

O firmie

Witamy w Profitroom! Miło Cię tu widzieć ;)

Simply more bookings

zysk Hotelarzy naszym głównym celem

  • Technologia. Profitroom jest liderem wśród dostawców technologii rezerwacyjnej dla hoteli i apartamentów. W ofercie firmy znajduje się system rezerwacyjny Upper Booking Engine umożliwiający przyjmowanie rezerwacji bezpośrednich poprzez stronę www i Channel Manager Upper CRS pozwalający na koordynację całkowitej sprzedaży Hotelu, a także inne narzędzia wspierające  marketing i sprzedaż obiektów hotelarskich.
  • Marketing. Od samego początku działamy także jako agencja marketingowa, która dzięki specjalizacji w hotelarstwie lepiej rozumie model biznesowy Hoteli i Apartamentów. Doradzamy jak wybrać najbardziej efektywne kanały komunikacji z Gośćmi i formułować przekaz, aby uzyskać optymalne efekty prowadzonych kampanii marketingowych.
  • Design. Finezja sprzedaży to również przemyślane i efektowne opakowanie produktu. Najważniejszym kanałem marektingowym Twojego obiektu jest właśnie jego strona internetowa. W Profitroom pasjonujemy się projektowaniem efektywnych sprzedażowo stron rezerwacyjnych. Nasz design został wielokrotnie nagrodzony na międzynarodowych konkursach.

Wszystkie nasze usługi i produkty mają ten sam cel - zadowolenie klienta z wyników działań. Zadowolonych 1500 klientów to najlepsze potwierdzenie jakości naszej pracy. Dziękujemy!

Zwiększamy zyski Hoteli

Od samego początku misją firmy jest zwiększanie zysków Hotelarzy. Jesteśmy wierni tej zasadzie, dlatego uparcie zwiększamy przychody i ograniczamy koszty funkcjonowania obiektów hotelarskich.

Profitroom tworzą osoby, dla których praca jest także pasją, dlatego z dużym zaangażowaniem pracujemy na wspólny sukces.

Krzysztof Grzęda, Prezes Zarządu

1500+ Hoteli

Z CAŁEGO ŚWIATA

Profitroom jest w 100% polską firmą, która w wielu obszarach wspiera działalność Hotelarzy. W ostatnich latach firma zyskała zaufanie większości cenionych marek hoteli niezależnych, różnorakich apartamentów, najlepszych stowarzyszeń i grup marketingowych. Obecnie, dzięki specjalistom w Polsce oraz oddziałowi zagranicznemu w Niemczech, nasza firma obsługuje już ponad 1500 obiektów w różnych zakątkach świata.

600+ stron www

Profitroom słynie z najwyższej jakości usług, realizowanych przez specjalistów rozumiejących specyfikę rynku hotelarskiego.

Unikalna kreacja to nie wszystko. Szczycimy się tym, że tworzymy także najbardziej zaawansowane technologicznie strony hotelowe na świecie, co potwierdza szereg zdobytych przez nas nagród.

150+ Partnerów

Przez lata Profitroom wytworzył sieć partnerskich powiązań z wieloma dostawcami IT w Polsce oraz liderami branży na całym świecie.

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Google i posiadamy liczne partnerstwa marketingowe. System rezerwacji Upper ma sprawdzone połączenia ze wszystkimi wiodącymi channel managerami i systemami PMS. Upper CRS natomiast, posiada certyfikowane połączenia z większością kanałów OTA, takich jak HRS, Expedia, Booking.com oraz z wszystkimi liczącymi się graczami na polskim rynku.

Zapewniamy kompleksową obsługę
hoteli i apartamentów oferując m.in:

  • System rezerwacji online UPPER Booking Engine
  • Channel manager UPPER CRS
  • Strony internetowe dla hoteli i apartamentów
  • Marketing hoteli w internecie
  • Analitykę i doradztwo ecommerce
  • Całodobową opiekę dla klientów

U nas znajdziesz wszystkie niezbędne usługi pod jednym dachem, kompleksowe rozwiązania od jednego dostawcy, który zagwarantuje efektywne współdziałanie wszystkich komponentów.

Nasze produkty powstały dzięki wieloletniej współpracy z setkami ekspertów branży hotelarskiej, dzięki czemu doskonale spełniają specyficzne wymagania i oczekiwania użytkowników. Zdobyte w tym czasie doświadczenie zaowocowało szeregiem prestiżowych nagród doceniających innowacyjność i efektywność naszych rozwiązań!

Our last year in numbers

facebook
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij